چاپ این صفحه

تاكيد بر پایش مستمر كاركنان منطقه 8 عمليات در مقابله با ويروس كرونا

رئيس بهداشت و درمان صنعت نفت شمالغرب كشور بر پایش مستمر كاركنان منطقه 8 عمليات در مقابله با ويروس كرونا تاكيد كرد. به گزارش روابط عمومي منطقه 8 عمليات انتقال گاز، دكتر حسينعليزاد در جلسه سلامت اداري كه به ميزباني منطقه 8 عمليات برگزار شد، با اشاره به اهميت معاينات دوره اي در سازمان گفت: همكاراني كه بعنوان پزشك يار در منطقه 8 عمليات انتقال گاز اقدام به تب سنجي و بررسي وضعيت سلامت كاركنان مي كنند قابل تقدير بوده و قطعا مي تواند شيوع ويروس كرونا را در بين كاركنان به حداقل برساند.

حسينعليزاده افزود: پس از تب سنجي افراد مشكوك به ويروس كرونا به واحد طب صنعتي معرفي و با دستور پزشك مربوطه در منزل قرنطينه مي شوند تا وضعيت جسماني آنها طي دو هفته مورد پايش قرار گرفته و در صورت اخذ تاييده سلامت مي توانند مجددا به محل كار خود بازگردند.

وي تصريح كرد: ممكن است افرادي به ويروس كرونا مبتلا باشند، اما خود فرد اطلاعي از موضوع نداشته باشد كه با غربالگري صورت گرفته افراد مشكوك شناسايي و با دستور پزشك تحت درمان قرار خواهند گرفت.

رئيس بهداشت و درمان صنعت نفت شمالغرب كشور در ادامه به تداوم نحوه بررسي وضعيت سلامت كاركنان اين منطقه اشاره كرد و اضافه كرد: در راستاي ارتقاء سلامت هر چه بيشتر كاركنان، در نظر است محلي در خود سازمان در نظر گرفته شود تا همكاران بدون مراجعه به بهداري از سلامت خود آگاه شوند.

در ادامه، فيروز خدايي، مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز، ضمن تقدير از تلاشهاي همكاران بهداشت و درمان صنعت نفت شمالغرب كشور گفت: در راستاي رعايت پروتكل هاي بهداشتي از هيچ تلاشي فرو گذاري نخواهيم كرد و سلامت نيروي انساني جزو اولويت هاي سازماني ماست.

خدايي با اشاره به لزوم رعايت بهداشت فردي و گروهي تاكيد نمود: از همكاران متولي بخصوص بهداشت و درمان صنعت نفت تقاضا دارم همچنان با حضور و بازديد از شركتها و مناطق تحت پوشش تدابير لازم و بهداشتي را بعنوان يك پروتكل و دستورالعمل گوشزد و ديكته نمايند تا انشاالله شاهد فروكش اين ويروس خطرناك باشيم.

وي تصريح كرد: بمنظور جلوگيري از تردد غيرضروري همكاران و پرهيز از ارتباطات چهره به چهره و جمعي بر آن هستيم محلي را در فضاي سازماني با نظارت همكاران بهداري و بهداشت جهت معاينات دوره اي پرسنل تجهيز نماييم تا نيروي انساني در حداقل زمان ممكن و با اطمينان حداكثري بهداشتي، معاينات دوره اي خود را طي نمايند.

131 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 546