چاپ این صفحه

تجليل از تلاشهاي چندين ساله همكار بازنشسته

از زحمات و تلاشهاي چندين ساله معاون عمليات خطوط لوله كه به افتخار بازنشستگي نايل آمده اند، در حضور مدير، معاونين و روساي واحدها تجليل بعمل آمد. به گزارش روابط عمومي منطقه 8 عمليات انتقال گاز، در اين مراسم فيروز خدايي، مدير اين منطقه، ضمن تقدير و تشكر از تلاشهاي بي شائبه ميرصفي ميرشجاعي در طول تصدي در سمتهاي مختلف، آرزوي موفقيت و توفيق روزافزون ايشان را از درگاه احديت خواستار شد.

خدايي افزود: ميرشجاعي در طول دوران خدمت خود در منطقه با تجميع تجربه و تخصص، استفاده بهينه از زمان و امكانات موجود همواره با جديت و برنامه ريزي بسيار منظم در جهت توسعه و تعالي اهداف سازماني گام برداشته است.

وي اظهارداشت: تجربه همپاي علم و دانش مي تواند كارائي و بهره وري را در سازمان افزايش دهد، لذا برماست كه سعي كنيم نهايت اندوخته را از تجارب اين عزيزان كسب نموده و به آيندگان منتقل نمائيم.

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز در ادامه ضمن آرزوي سلامتي و موفقيت بر ايشان تاكيد كرد: اكنون كه پس از سالها خدمت صادقانه در راه توسعه و تعالي صنعت نفت به افتخار بازنشستگي نائل آمده ايد شايسته است از تلاش و كوشش شما در گسترش و پيشرفت اين صنعت عظيم، تشكر و قدرداني بعمل آيد .

بنابراين گزارش، ميرصفي ميرشجاعي در سال 1366 به استخدام شركت ملي گاز در آمد و در طول اين مدت بعنوان ناظر ارشد اجراي طرحهاي گاز رساني- مهندس ارشد اجراي طرح خط انتقال - مسئول نصب انشعابات، تجهيزات و توسعه شبكه- رئيس برنامه ريزي و كنترل- مهندس ارشد مكانيك- رئيس امور بازرسي فني و همچنين معاون عمليات خطوط لوله در منطقه 8 عمليات انتقال گاز فعاليت نمود و با گذشت 33 سال خدمت، در مرداد ماه سالجاري به افتخار بازنشستگي نائل آمد.

212 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 548