چاپ این صفحه

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز: تغييرات سازماني مي تواند فرآيند كاري را بهبود بخشد

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز، در آيين معارفه سرپرستان جديد معاونت عمليات خطوط لوله و معاونت مهندسي و خدمات فني اين منطقه، تغييرات سازماني را ضروري و زمينه بهبود فرآيند كاري برشمرد.

به گزارش روابط عمومي منطقه 8 عمليات انتقال گاز، فيروز خدايي، مدير اين منطقه، ضمن تاكيد بر همدلي و مشاركت كاركنان در امورات سازماني گفت: پیشبرد اهداف سازماني و دستيابي به نتیجه مطلوب، نيازمند اجراي امور با سرعت و دقت بالاتري است لذا در اين مسير تغييرات سازماني نيز مي تواند زمينه بهبود فرآيند كاري را هموار نمايد.

خدايي به تخصص و كارآمدي پرسنل منطقه 8 عمليات انتقال گاز اشاره كرد و افزود: با توجه به شناختي كه از كاركنان تلاشگر اين منطقه دارم فرآيند انتخاب بسيار مشكل است، چرا كه همگي در جايگاه خود بسيار متعهد، توانمند و مجرب هستند، انشاالله با همفكري و مشاركت همديگر بتوانيم همچون سالهاي گذشته در مسير تعالي و سرآمدي گام برداريم.

وي اظهار داشت: اميدوارم با استفاده از تجربيات، نظرات و راهکارهای سازنده نیروهای توانمند منطقه علي الخصوص آقايان علي صفرعليزاده و مهدي زارع، بتوانيم در ارایه خدمات ارزنده تر به هموطنان پيشگام بوده و به نحو شايسته اي در چرخه اقتصادي سهيم شويم.

گفتني است، علي صفرعليزاده و مهدي زارع قبلا در سمتهاي معاونت مهندسي و خدمات فني و رئيس خدمات فنی و مهندسي اين منطقه مشغول به فعاليت بودند، كه اكنون طي احكام جداگانه از سوي مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز به ترتيب بعنوان سرپرست معاونت عمليات خطوط لوله و سرپرست معاونت مهندسي و خدمات فني منطقه منصوب شدند.

171 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 551