چاپ این صفحه

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز: ارتقاء پايداري خطوط انتقال گاز با بهره برداري از خط نهم سراسري

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز در آیین افتتاح از خط نهم سراسري که بصورت آنلاین توسط ریاست محترم جمهوری برگزار شد، بهره برداري از اين خط سراسري را زمينه ارتقاء پايداري خطوط انتقال گاز دانست.

به گزارش روابط عمومي منطقه 8 عمليات انتقال گاز، فيروز خدايي، مدير اين منطقه ضمن تبريك هفته دولت گفت: در اين ايام مبارك شاهد افتتاح پروژه عظيمي هستيم كه بهره برداري و اجراي اين پروژه نقش بسيار مهمي بر پايداري انتقال گاز در شمال غرب كشور دارد.

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز افزود: توسعه گازرساني طي دولت يازدهم و دوازهم با شتاب بيشتري در حال انجام است و خط نهم سراسري كه به بهره برداري رسيده است عملا تاب آوري شبكه و خطوط انتقال گاز را افزايش داده تا در زمان پيك مصرف، احتمال افت فشار براي مصرف كنندگان به حداقل رسيده و ضريب اطمينان بيشتري را در خدمت رساني براي همكاران ما ايجاد نمايد.

خدايي به وظيفه و مسئوليت سنگين منطقه 8 عمليات انتقال گاز اشاره كرد و اظهار داشت: اين منطقه به جهت تحت پوشش قراردادن استانهاي سردسير و صعب العبور كشور از اهميت و جايگاه ويژه اي در ميهن اسلامي و بخصوص انتقال گاز برخوردار بوده و اميدواريم در زمينه رشد و تعالي اين صنعت عظيم و خدمت رساني هر چه بهتر و بي منت به هموطنان عزيز گامهاي اساسي برداريم.

وي تاكيد كرد: با توجه به سرماي فراگير و دامنه دار سالهاي گذشته و مصرف بيش از حد گاز در روزهاي سرد سال، اميد آن مي رود خط نهم سراسري تاثيرات بسزايي در پايداري انتقال گاز به مصرف كنندگان صنايع، نيروگاهها و بخش خانگي داشته باشد تا در زمستان پيش رو هيچ نگراني از بابت تامين و توزيع گاز استانهاي تحت پوشش نداشته باشيم.

177 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 556