چاپ این صفحه

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز : توجه به مشكلات كاركنان ضريب بهره وري را افزايش مي دهد

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز، در اولين بازديد خود، از مركز بهره برداري خط لوله بوكان، در نشست صميمي با كاركنان به گفت و گو پرداخت.

به گزارش روابط عمومي منطقه 8 عمليات انتقال گاز، فيروز خدايي، در اين نشست كه با حضور مسئولين و كاركنان مركز بهره برداري خط لوله بوكان همراه بود، توجه به منابع انساني و رفع مشكلات و دغدغه هاي فكري كاركنان را زمينه ساز بهره وري اعلام كرد.

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز ضمن تقدير از تلاشهاي ستودني اين مركز اظهار داشت : اميدوارم با برنامه ريزي وتلاشي جهاد گونه وعزمي همه جانبه بتوانيم بيش از پيش در جهت ارائه خدمات پيشگام بوده و به نحو شايسته اي در چرخه اقتصادي سهيم شويم .

وي در ادامه اين نشست، تعامل با سازمانها، ادارات، دهياري ها و نهادها را مورد تاكيد قرار داد و ادامه داد: بايد همواره سعي بر آن داشته باشيم كه ارتباط تنگاتنگ و حسنه با ديگر سازمانها داشته باشيم چرا كه پيشرفت و موفقيت در سايه تعامل و همكاري امكانپذير است.

خدايي اصل خدمتگزاري خود را بر مبناي تكريم مردم دانست و افزود: مردم نيازمند احترام و تكريم هستند و بايد اين اصل به عنوان اولويت نخست هر سازمان و سرلوحه ي كارهايمان قرار گيرد زيرا سازمان با تكريم، پاسخگويي و مردمداري به خوشنامي مي رسد.

همچنين اين ديدار فرصتي را فراهم ساخت تا كاركنان اين مركز بهره برداري به صورت كاربردي و چهره به چهره مسائل، درخواست ها و نقطه نظرات خود را با مدير و مسئولين منطقه درميان گذاشته و در جهت هم افزايي و تقويت روحيه مشاركت قدم بردارند.

216 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 557