چاپ این صفحه

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز: تلاش براي تداوم توليد پايدار گاز طبيعي در سال جهش توليد

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز ایران از تداوم آمادگي همه جانبه اين منطقه در زمينه انتقال ايمن، پاك و پايدار گاز طبيعي در سال جهش توليد خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، فيروز خدايي ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، با اشاره به عملكرد و دستاوردهاي اين منطقه در دولت تدبير و اميد گفت: با اقدامات انجام يافته و پروژه هاي بهره برداري شده طي دولت يازدهم و دوازهم، پرسنل خدوم اين منطقه تمام توان خود را در جهت ارائه خدمات مطلوب، ايمن و پايدار انتقال گاز بكار بسته اند.

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز ایران با اشاره به دانش و توانمندي پرسنل اين منطقه، افزود: همگام با تعهد به رسالت خويش، سعي بر آن داشته ايم توجه ويژه به استفاده بهينه از منابع، نيروي انساني و همچنين خودكفايي در بومي سازي تجهيزات نيز داشته باشيم.

وي اظهار داشت: تعهد و مسئولیت پذیری پرسنل منطقه 8 عمليات انتقال گاز ایران در به ثمر رساندن اهداف و برنامه هاي سازماني،‌ موجب شده فعاليت هاي اين منطقه طبق برنامه زمانبندي پيش برود.

این مقام مسئول در ادامه، تكميل نواقص تاسيسات تقويت فشار گاز هشترود، انجام آزمايشات مقاومت مصالح تاسيسات تبريز، سراب، بازرگان و اردبيل، تكميل سوله ورزشي نوردوز، رنگ آميزي piping و تجهيزات لانچر رسيور و ولوهاي 7و 8 و 20 تاسيسات مرند و مرگنلر، ساخت  و نصب اگزاست شماره 2 تاسيسات تقويت فشار گاز چلوند، احداث ابنيه فني خط 36 مياندواب در مسير رودخانه زرينه رود، اجراي پروژه آنتي آيسينگ واحد دو تاسيسات گاز تبريز را از اقدامات مهم اين منطقه طي دولت تدبير و اميد برشمرد.

خدایی ادامه داد: بررسي و تائيد گزارش‌هاي كمي در ارتباط با موضوع قرارداد مطالعات آسيب پذيري لرزه‌اي، مطالعات آسيب پذيري لرزه اي تاسيسات تقويت فشار گاز اردبيل، سراب، تبريز، خريد، نصب ، اجرا و آموزش سيستم حفاظت الكترونيك تاسيسات تقويت فشار گاز ابراهيم آباد، تغيير مسير خط 16 اينچ سقز - بانه در محدوده سد چراغ ويس، جابجايي سوله دو دهانه در محل توسعه ايستگاه تبريز، بررسي پوشش خطوط لوله با دستگاه C-Scan، ايجاد اتاق سرور در ساختمان مركزي و اصلاح سيستم حفاظت در برابر صاعقه تاسيسات هشترود، تنها بخشی از پروژه‌های بهره برداری شده در این منطقه در سال 93 بوده است.

وی همچنین احداث ايستگاه حفاظت كاتديدك اميرآباد 16جلفا، احداث ايستگاه حفاظت كاتديدك تاسيسات گاز مرند، مرگنلر، هشترود و زنجان و احداث 6 دستگاه اتاقك حفاظت از زنگ، ايجاد كريدور بين اتاق كنترل و سوئيچ روم در تاسيسات زنجان و هشترود و ... را برخی از پروژه‌های بهره‌برداری شده در سال ۹۵ عنوان کرد و گفت: طی دولت‌های یازدهم و دوازدهم، یعنی ۷ سال گذشته، بسیاری از پروژه‌های منطقه ۸ که بعضاً بسیار هم مهم بوده، برای تأمین پایدارتر گاز به سرانجام رسیده است.

خدایی در پایان، ضمن تشکر از تلاش‌های کارکنان سختکوش این منطقه و حمایت‌های بی دریغ مسئولان و متولیان امور؛ ابراز امیدواری کرد که به لطف الهی، تمامی برنامه های پیش بینی شده تا پایان سال به انجام برسد تا زمستان پیش رو نیز همانند سال‌های گذشته، به بهترین نحو برای مردم سپری شود.

208 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 558