چاپ این صفحه

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز: تبادل تجربيات ارزانترين روش براي توسعه سازماني است

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز در بازديد از مركز بهره برداري و تاسيسات تقويت فشارگاز اردبيل، سراب، چلوند و تاسيسات اندازه گيري گاز آستارا در نشست همفكري با كاركنان به گفت و گو پرداخت.

به گزارش روابط عمومي منطقه 8 عمليات انتقال گاز، فيروز خدايي در حاشيه بازديد و تبادل نظر با پرسنل اين تاسيسات، با اعلام اين مطلب گفت: تلاش و كوشش كاركنان اين منطقه در همكاري هاي سازماني و ايجاد تمهيدات مناسب تاثير بسزايي در افزايش راندمان انتقال و تامين سوخت مشتريان داشته و اين نشان از آمادگي پرسنل بمنظور انجام وظيفه محوله و خدمت رساني به هموطنان مي باشد.

وي تبادل تجربيات را ارزانترين روش براي توسعه سازماني دانست و افزود: تمامي كاركنان بايد از تمام توان خود درجهت کاهش هزینه های جاری و نهادینه سازی مدیریت صحیح مصرف در سازمان بهره گرفته تا با کاهش هزینه ها، از هدررفت سرمایه های جاری جلوگیری نموده و با بهره مندي از دانش و تجربه سال قبل، در پايداري انتقال بهينه گازطبيعي موفق عمل نمايند.

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز بر مشاركت كار گروهي و خرد جمعي تاكيد كرد و تصريح نمود: توجه و رعايت مقررات مالي و اداري، برنامه ريزي، همفكري و شناسايي توانمنديها و تعامل مي توانند ضمن جلوگيري از دوباره كاري و چالشها، موفقيتهاي سازماني را تضمين نموده و از بروز بحران هاي احتمالي جلوگيري نمايد.

خدايي، هدف از برگزاری این نشست را شناخت و آشنایی بیشتر از طریق دیدار حضوری و دریافت نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات همکاران عنوان كرد و تصريح نمود: اميدواريم بتوانيم با استفاده از نظرات و پیشنهادات و راهکارهای سازنده نیروهای توانمند منطقه، در دستیابی به اهداف سازماني و ارایه خدمات ارزنده تر به هموطنان و رفع مشکلات كاركنان بکوشیم.

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز توجه به منابع انساني و رفع مشكلات و دغدغه هاي فكري كاركنان را زمينه ساز بهره وري اعلام كرد و از اين رو به پرسشها و نظرات كاركنان توجه و پاسخهاي لازم را ارائه نمود.

167 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 566