چاپ این صفحه

مدير عامل شركت انتقال گاز ايران: توانمندسازی پیمانكاران داخلی مسیر توسعه را هموار می كند

مدير عامل شركت انتقال گاز ايران، در جمع خبرنگاران حوزه نفت و گاز، توانمندسازي پيمانكاران داخلي را گامي مهم در مسير توسعه و پيشرفت دانست.

به گزارش روابط عمومي شركت انتقال گاز ايران، مهدي جمشيدي دانا، مدير عامل اين شركت، در اولين نسشت خبري خود با خبرنگاران ضمن تاكيد بر توانمندسازي پيمانكاران داخلي گفت: هرچه تعامل و همكاري با پيمانكاران بومي و داخلي، موثر و شفاف باشد زمينه توانمند سازي پيمانكاران ارتقاء يافته و مسير توسعه و پيشرفت هموار مي گردد.
جمشيدي دانا از "طرح شناسايي و آگاهي بخشي پيمانكاران فني انتقال گاز" خبر داد و افزود: برون سپاري هفت تاسيسات تقويت فشار و دو مركز بهره برداري خطوط لوله گاز، تا پايان سال 1400 در دستور كار شركت انتقال گاز قرار دارد كه تهيه اسناد و مقدمات برگزاري مناقصات عمومي آن در دست اقدام است.

وي ايجاد فضاي باز، شفاف و مشاركت حداكثري در چارچوب قانون مناقصات را تضمين كننده كارآمدي فرايند برون سپاري برشمرد و ادامه داد: يكي از چالش هاي اساسي برون سپاري تاسيسات تقويت فشار گاز، كمبود پيمانكاران توانمند و متخصص در اين حوزه است.
مدير عامل شركت انتقال گاز ايران هدف از "طرح شناسايي و آگاهي بخشي پيمانكاران فني انتقال گاز" را ايجاد بانك اطلاعاتي شركت هاي برون پذير و ايجاد پل ارتباطي و گفتگوي دوطرفه مناقصه گزار و مناقصه گر عنوان كرد و اظهار داشت: اين طرح جهت مشاركت حداكثري در مناقصات برون سپاري و تبادل تجربيات در بهبود مفاد شرح فني كار و روش هاي ارزيابي در شركت انتقال گاز ايران اجرايي خواهد شد.
جمشيدي دانا تاكيد نمود: در حال حاضر پيمانكاران فني نقش اساسي در تعميرات ناوگان انتقال گاز دارند و با اجراي برنامه هاي برون سپاري، اين نقش در حوزه بهره برداري و نگهداري نيز پر رنگ تر خواهد شد.
وي در پايان اشاره كرد: در طرح شناسايي و آگاهي بخشي پيمانكاران فني انتقال گاز، پيمانكاران فني داوطلب فعاليت در اين حوزه درخواست اوليه ثبت در بانك اطلاعاتي خود را از طريق فرم بارگذاري شده در سايت شركت انتقال گاز ارسال كرده و به دنبال آن در جلسات رو در رو، نيازمندي هاي فني، شرح كار و معيارهاي ارزيابي در مناقصات بررسي و تشريح خواهد شد و بدين ترتيب پيمانكاران تا زمان برگزاري مناقصه فرصت دارند، منابع و توان فني خود را در سطح الزامات مناقصه ارتقاء دهند.

149 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 575