دوشنبه 18 آذر 1398 برابر با 08 دسامبر 2019

با برگزاري كارگاه آموزشي؛ كاركنان منطفه 8 عمليات با راهكارهاي مقابله با افسردگي آشنا شدند

رئيس آموزش منطقه 8 عمليات انتقال گاز از برگزاري دوره آموزشي راهكارهاي مبارزه با افسردگي در بين تمامي پرسنل منطقه 8 عمليات و خانوادهايشان، براي اولين بار در سطح اين منطقه خبر داد. غلامرضا روشني، رئيس آموزش منطقه 8 با اعلام اين مطلب گفت: اين كارگاه آموزشي يكي از پروژه هاي بلند مدت و زمان بر آموزشي بمناسبت شعار بهداشت جهاني( مبارزه با افسردگي) بوده كه با برگزاري دوره آموزشي فوق، كاركنان منطفه 8 عمليات با راهكارهاي مقابله با افسردگي آشنا شدند.

روشني هدف از برگزاري اين دوره آموزشي را ارتقاي سلامت روان و پيشگيري از آسيب هاي رواني، توانمندسازي كاركنان در مقابله با افسردگي، شناخت نشانه ها و علائم افسردگي و مهارت مقابله با آن دانست و افزود: تاكنون تمامي پرسنل و خانواده هاي تاسيسات تقويت فشار گاز چلوند، اردبيل و همچنين مراكز بهره برداري اردبيل و بوكان آموزش هاي لازم را گذرانده و در ساير مراكز و تاسيسات نيز اين دوره آموزشي در طول سالجاري برگزار خواهد شد.

رئيس آموزش منطقه 8 عمليات انتقال گاز اظهار داشت: در ابتداي اين دوره آموزشي، ميزان افسردگي شركت كنندگان توسط دكتر احمد ايزدي، مدرس دوره، مورد سنجش قرار گرفته و در صورت نياز به شركت كنندگان خدمات رايگان تعلق يافته و به مراكز مشاوره معرفي خواهند شد.

روشني تاكيد نمود: واحد آموزش منطقه در تلاش است با برگزاری دوره های آموزشی بعد از پیاده سازی استاندارد آموزشی در جهت افزایش اثربخشی دوره های برگزاری، توسعه مراکز آموزشی، اجرای دوره های فنی در محل تجهیزات تاسیسات و یاردها، گامی هرچند کوچک در راستای ارتقاء بهره وری و تعالی سازمانی بردارد.

344 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 244

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت