چهارشنبه 20 آذر 1398 برابر با 11 دسامبر 2019

در مرحله سراسري مسابقات قرآني، مناديان قرآني منطقه 8 عمليات، خوش درخشيدند

منطقه 8 عمليات انتقال گاز ايران موفق شد در صف برترينهاي مرحله سراسری دهمين دوره مسابقات قــرآن كريم و نهج البلاغه «بهار در بهار» ویژه کارکنان شرکت ملی گاز ایران قرارگيرد. در اين دوره از مسابقات كه با حضور بيش از 527 منتخب و برگزيده قرآني و مانوس با نهج البلاغه از سطح شركتهاي تابعه شركت ملي گاز برگزار شد، شركت كنندگان در فضاي عطرآگين قرآن در رشته هاي حفظ، قرائت، اذان، مفاهيم قرآن كريم و مفاهيم نهج البلاغه و... با يكديگر به رقابت پرداختند.

اين دوره از مسابقات كه با هدف انس و الفت هر چه بيشتر خانواده ها با مفاهيم قرآني و آشنايي بهتر با معارف اسلام و نهج البلاغه و كاربرد آن در زندگي فردي و اجتماعي به مدت يك هفته در شهر بندر عباس، برپا شد، زهرا كريم پور و رضا محمد پور موفق شدند به ترتيب عناوين برتر رشته هاي مفاهيم و حفظ 15 جزء قرآن كريم را به خود اختصاص دهند.

بنابراين گزارش، حیدر اصفهانی، مدیر توسعه منابع انسانی و رئیس شوراي فرهنگي شركت ملي گاز ايران در حاشيه اين دوره از مسابقات، به رشد 10 درصدي شركت كنندگان اين دوره از مسابقات نسبت به دوره ماقبل اشاره كرد و گفت: هدف از برگزاری این مسابقات ارتقای مهارت های قرآنی، انس و آشنایی بیشتر و همچنین بهره گیری معنوی از برکات این کتاب نورانی در امور زندگی و کار کارکنان مي باشد.

وي افزود: در این دوره از مسابقات علاوه بر شرکت کنندگان ستاد شرکت ملی گاز ایران، شرکت کنندگانی از 51 شرکت تابعه این شرکت شامل شرکت‌های ستادی، پالایشی، گاز استانی و مناطق عملیات انتقال گاز نیز حضور داشتند.

371 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 281

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت