چهارشنبه 20 آذر 1398 برابر با 11 دسامبر 2019

مدير منطقه 8 عمليات: بسیج زمینه ساز توسعه و آرامش در جامعه است

به مناسبت گراميداشت هفته بسيج، مراسمي با حضورمدير، مسئولين و جمعي از كاركنان منطقه 8 عمليات انتقال گاز ايران در تبريز برگزار شد.يداله بايبوردي، مديرمنطقه 8 ، در ابتداي مراسم ضمن تبريك و گراميداشت اين ايام مبارك، بهبررسي و تبيين جايگاه بسيج در انقلاب اسلامي، معرفي افكار و انديشه هاي بسيج در جامعه و نقش بسيج در حفظ ارزشهاي دفاع مقدس پرداخت.

بايبوردي حمايت از بسيج و ترويج تفكر بسيجي را حمايت از اهداف والاي انقلاب برشمرد و افزود: اگر به دنبال عزت و سربلندي ميهن اسلاميمان هستيم بايد با تمام توان در همه عرصه هاي سازندگي همت گماشته و دنباله رو اهداف بسيجيان 8 سال دفاع مقدس باشيم چرا كه حضور بسيجيان در عرصه هاي مختلف باعث افتخارآفريني بوده و زمینه ساز توسعه و آرامش در جامعه است.

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز تلاش كاركنان اين منطقه را در انتقال انرژي تبلوري از تفكرو رشد بسيجي دانست و افزود: تفكر بسيجي همانا ايجاد رفاه، آسايش و برقراري آرامش فكري و اجتماعي براي مردم عزيز ميهن اسلامي بوده و اين كاركنان با تلاش و فداكاريهاي شبانه روزي خود سعي مي كنند با انتقال بهينه گاز اين آرامش در جامعه فراهم نمايند.

بنابر اعلام اين گزارش، درپايان با اجراي برنامه هاي متنوعي از بسيحيان فعال و نمونه منطقه، نفرات برتر حلقه هاي صالحين و همچنين برنده گان مسابقه فرهنگي تجليل و قدرداني به عمل آمد.

459 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 283

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت