چهارشنبه 20 آذر 1398 برابر با 11 دسامبر 2019

بر اساس نظر هيئت داوران، شوراي اقامه نماز منطقه 8 عمليات انتقال گاز شايسته تقدير شد

شوراي اقامه نماز منطقه 8 عمليات انتقال گاز به موجب بهبود مستمر در اجراي دقيق برنامه هاي راهبردي اقامه نماز، از سوي ستاد اقامه نماز استان آذربايجان شرقي شايسته تقدير شد. بر اساس طرح جامع نظام برنامه ريزي، نظارت و ارزيابي توسعه و ترويج فرهنگ اقامه نماز، هيئت ارزيابي و داوري ستاد اقامه نماز استان آذربايجان شرقي، فعاليتهاي سال 1395 دستگاه هاي اجرايي استان را در پيرامون نماز مورد بررسي و ارزيابي قرار داده و از منطقه 8 عمليات انتقال گاز بعنوان دستگاه شايسته تقدير، تجليل نمود.

در سومین اجلاس استانی نماز که با حضور مقامات سیاسی، انتظامی، امنیتی و فرهنگی در تبریز برگزار شد، استاندار آذربایجان شرقی ضمن قدردانی از دست‌اندرکاران اقامه نماز در ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان گفت: بخش قابل توجهی از مشکلات اداری در سایه ترویج فرهنگ نماز قابل مدیریت است.

مجید خدابخش افزود: نمازخانه ادارات باید مرکز ارتباط با خدا و حضور قلب باشد،انسان اگر پیوسته در ارتباط با خدا و مأنوس با ذکر الهی باشد، از امدادهای غیبی بهره‌مند بوده و دیدگاه مثبت به زندگی خواهد داشت.

وی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم درخصوص آثار و نتایج اعمال انسان در زندگی دنیوی، افزود: بر اساس دیدگاه قرآنی، انسان در زندگی دنیوی با همه موجودات و مخلوقات الهی در ارتباط است و هر عمل انسان بر قلب او اثر می‌گذارد.

خدابخش اظهار کرد: نماز به ‌عنوان ابزار ارتباط با خدا و اتصال به مظهر رحمت و منبع قدرت، علاوه بر برکات فردی، آثار اجتماعی و سیاسی نیز دارد و کسی که به نماز توسل کند، بسیار بعید است که به زشتی و گناه نزدیک شود.

356 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 287

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت