پنج شنبه 08 خرداد 1399 برابر با 28 می 2020

در جلسه همفکری و هم افزایی مطرح شد؛ بازنگری فرآیند های کاری و ارتباطی، از مولفه های سازمانهای توسعه یافته است

رئیس روابط عمومی منطقه 8 عملیات انتقال گاز، بازنگری فرآیندهای کاری و ارتباطی را از مولفه های سازمانهای توسعه یافته دانست. محمدرضا بخشعلیزاده، رئیس روابط عمومی این منطقه، در جمع مسئولین خدمات کارکنان تاسیسات و مراکز بهره برداری منطقه 8 ، ضمن تاکید بر گسترش کانالهای ارتباطی گفت: امروزه صاحبان دانش و تخصص با گسترش آگاهی و اطلاعات خود نه تنها بهره وری و راندمان کاری را افزایش داده بلکه از سرمایه های اصلی صیانت می کنند.

بخشعلیزاده، بازنگری فرآیندهای کاری و ارتباطی را از مولفه های سازمانهای توسعه یافته دانست و افزود: همفکری، مشارکت و ارج نهادن به کارهای گروهی موجب می شود تا امورات سازمانی به وجه بهتری انجام گردد و این مهم زمانی میسر می شود که باور داشته باشیم که نیروی انسانی در فرآیند ارتباط کاری و هم افزایی، عامل موثری در تحقق اهداف سازمانی می باشند.

رئیس روابط عمومی منطقه 8 عملیات انتقال گاز اظهار داشت: ارتقاء کیفیت و کمیت خدمات رسانی در مسیر تداوم برگزاری نشست های هم اندیشی با موضوعات مختلف، استفاده از نظرات، تجارب، انتقادات و پیشنهادات سازنده همکاران میسر خواهد بود.

در ادامه نشست همفکری، هم افزایی و بازنگری فرآیند ارتباط کاری، علیرضا فردی آذر، رئیس منابع انسانی منطقه 8، تحقق اهداف سازمانی را در گرو تعامل مسئولین ستادی و غیر ستادی امکانپذیر دانست و گفت: باید مسئولین ستادی و غیرستادی مراکز بهره برداری و تاسیسات این منطقه ارتباطی دوجانبه داشته باشند و با حداکثر سرعت در جهت پیشرفت و اجرای برنامه های سازمانی بپردازند.

فردی آذر افزود: همه مسئولین باید به دنبال راهکارهای ابتکاری و جدید بوده و با بهره گیری بیشتر از خلاقیت ها و نوآوری ها کارها را پیگیری نموده و در جهت بررسی و رفع موانع احتمالی موجود در سازمان، گامهای اساسی بردارند. بنابراین گزارش، در پایان جلسه هر یک از مسئولین خدمات کارکنان تاسیسات و مراکز بهره برداری منطقه 8 عملیات انتقال گاز به بحث و تبادل نظر پیرامون حوزه فعالیت خود پرداخته و چالشها و مشکلات احتمالی موجود را با حضور مسئولین ذیربط مورد بررسی قرار دادند.

539 بازدید
رای دادن به این مورد
(1 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 292

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت