چهارشنبه 20 آذر 1398 برابر با 11 دسامبر 2019

سي و نهمين برگ زرين از تقويم انقلاب در منطقه 8 عمليات ورق خورد

مراسم گراميداشت سي ونهمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي با حضور مدير، مسئولين و جمعي از كاركنان منطقه 8 عمليات انتقال گاز ايران در تبريز برگزار شد. يداله بايبوردي، مديرمنطقه، ضمن تبريك ايام الله دهه مبارك فجر، با بيان اين مطلب گفت: سي و نهمين سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي، يادآور مجاهدت ملت سلحشور ايران اسلامي تحت هدايت مدبرانه امام خميني (ره) مي‌باشد که توانست ريشه‌هاي حکومت ظلم و جور را از ايران برکند و حکومت جمهوري اسلامي را برقرار نمايد.

بايبوردي افزود: افتخار و سربلندي ملت ايران و نظام مقدس جمهوري اسلامي در سايه رشادت و جانفشاني جوانان اين مرز و بوم در عرصه هاي مختلف علمي به دست آمده و همه ما وظيفه داريم با صيانت از اين انقلاب و همچنين با همت و تلاش مضاعف خود، در رشد و تعالي ميهن اسلامي گام برداريم.

وي نعمت گاز را يكي از دستاوردهاي اين انقلاب دانست و اظهار داشت: تا قبل از پيروزي انقلاب تنها به تعداد بسيار اندكي از شهرها و روستاهاي كشور گازرساني شده بود اما هم اكنون 99 درصد جمعيت شهري، 80 درصد جمعیت روستایی و بطور كلي 95 درصد جمعیت كشور از اين نعمت الهي بهره مند هستند.

همچنين در اين مراسم محمدباقر گودرزي، از راويان انقلاب اسلامي با بيان اينكه قبل از انقلاب اسلامي ايران عنوان كشور وابسته به قدرت هاي غربي تلقي مي شد افزود: به ياد داريم كه رژيم منحوس پهلوي به نمايندگي از آمريكاي جنابت كار، بعنوان ژاندارم منطقه در حفاظت از منافع قدرتهاي غربي در منطقه عمل مي كرد و ماموريت هايي كه اين رژيم انجام مي داد در راستاي عزت ملت ايران نبود.

وي افزود: دشمنان اين انقلاب با ترفندهاي مختلف در صدد دشمني با اين نظام مقدس و انقلاب اسلامي هستند زيرا بعد از به ثمر رسيدن اين انقلاب به رهبري و با هدايت حضرت امام راحل و ياري مردم، دشمن از دشمني خود دست برنداشته و با اعمال جنگ، تحريم و تهديد، در صدد ضربه زدن به كشور هستند.

در ادامه اين مراسم، ضمن برگزاري مسابقه فرهنگي، هنرمندان بومي نيز با اجراي برنامه هاي متنوع و جذاب به هنرنمايي پرداختند.

396 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 299

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت