پنج شنبه 08 اسفند 1398 برابر با 27 فوریه 2020

ایثارگران و جانبازان منطقه 8 عملیات انتقال گاز مورد تجلیل قرار گرفت

همزمان با ولادت باسعادت امام حسین، حضرت ابوالفضل العباس و امام زین العابدین(ع)، از جانبازان، آزادگان و ایثارگران منطقه 8 عملیات انتقال گاز تجلیل بعمل آمد.یداله بایبوردی، مدیر منطقه، در ابتدای مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه, از ایثار و جانگذشتگی بزرگ عرصه تاریخ، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و فداکاری شهدا یاد کرد و گفت: جانبازان شهدای زنده دوران دفاع مقدس و یادگاران آن دوران افتخارآفرین بوده و مرور خاطرات عشق و ایثار, همیشه برای ملت ما تازگی دارد.

بایبوردی جانبازان را نمونه های بزرگ افتخار و شجاعت و فداکاری و یادگارهای دوران حماسه دانست و افزود: رشادت و از جان گذشتگی این ایثارگران، بعنوان یک ارزش و الگو در تاریخ به ثبت رسیده و ملت ایران هیچ وقت رشادت و جانفشانی این دلاورمردان را فراموش نمی کند.

همچنین در این مراسم سرهنگ احمدی، رزمنده و جانباز 8 سال دفاع مقدس ضمن ایراد سخن و تبریک اعیاد شعبانیه، پایداری ایران اسلامی را در سایه رشادت، شجاعت و از خودگذشتگی شهدا، جانبازان و ایثارگران انقلاب دانست.

وی افزود: دوست داشتم واقعیت های جنگ را بازگو نموده و سختی هایی که دوستانم کشیدند را بیان کنم تا جوانها بدانند این عزیزان در طول 8 سال چگونه جنگیدند.

بنابراعلام این گزارش، در پایان با اجرای برنامه های متنوعی از جانبازان، آزادگان و ایثارگران منطقه 8 عملیات انتقال گاز و همچنین برندگان مسابقات فرهنگی تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

359 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 319

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت