پنج شنبه 08 اسفند 1398 برابر با 27 فوریه 2020

با شرکت بهره برداران منطقه 8 عملیات، مرحله اول اولین المپیاد فنی و عملیاتی بهره برداران شرکت انتقال گاز برگزار شد

مرحله کتبی اولین المپیاد فنی و عملیاتی بهره برداران شرکت انتقال گاز ایران به مدت 2 روز و همزمان در مناطق دهگانه عملیاتی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران، غلامرضا روشنی، رئیس آموز منطقه 8 عملیات انتقال گاز با اعلام این خبر گفت: مرحله اول این آزمون با زمانبندی شرکت انتقال گاز و برنامه ریزی منسجم این منطقه، با هدف سنجش و پایش نفرات برتر و ایجد رقابت سازنده بین بهره برداران منطقه 8 عملیات انتقال گاز برگزار گردید.

روشنی افزود: در این المپیاد 71 نفر از بهره برداران 9 تاسیسات تحت پوشش منطقه 8 عملیات انتقال گاز در 4 حوزه امتخانی، تاسیسات تقویت فشار گاز تبریز، اردبیل، تکاب و مرگنلر با هم به رقابت پرداختن که نفرات برتر این مرحله در صورت کسب امتیاز لازم، بصورت اکیپ 7 نفره به آزمون نهایی که به میزبانی منطقه 3 عملیات انتقال گاز در تهران برگزار خواهد شد، شرکت خواهند نمود.

رئیس آموزش منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران، سنجش و ارزیابی توانمندیهای شرکت کنندگان در عملیات و بهره برداری، ارتقای هر چه بهتر سطح علمی و عملی بهره رداران، شناسایی نقاط ضعف و قوت بهره برداران، ضریب اطمینان عملکرد در عملیات و بهره برداری و همچنین ایجاد انگیزه و نشاط در بین شرکت کنندگان را از اهداف برگزاری این المپیاد دانست.

270 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 332

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت