پنج شنبه 08 اسفند 1398 برابر با 27 فوریه 2020

دبير كميته طرح تكريم منطقه 8 عمليات: افزايش رضايت مشتريان موجب سرآمدي و بالندگي است

محمدرضا بخشعليزاده، دبير كميته طرح تكريم ارباب رجوع منطقه 8 عمليات انتقال گاز، افزايش رضايت مشتريان و مراجعه كنندگان را هدف والاي سازمان و موجب سرآمدي و بالندگي دانست.به گزارش روابط عمومي منطقه 8 عمليات انتقال گاز، محمدرضا بخشعليزاده، رئيس روابط عمومي و دبير كميته طرح تكريم اين منطقه با اعلام مطلب فوق گفت: پرسنل منطقه 8 عمليات انتقال گاز همواره سعي بر آن دارند با تكيه بر منشور اخلاقي، وظايف اصلي و سازماني خويش را با متانت، خوشرويي و تكريم انجام و جلب رضايت مراجعه كنندگان را از افتخارات خود بدانند.

دبير طرح تكريم ارباب رجوع منطقه 8 عمليات انتقال گاز بيان داشت: بر اساس ارزيابي ها و نظرسنجي هاي صورت گرفته از اربابان رجوع طي سالهاي گذشته، بالغ بر 95 درصد مراجعه كنندگان از اطلاع رساني و راهنمايي لازم براي انجام خدمات مورد درخواست خود، نحوه برخورد كاركنان و همچنين انجام خدمات درخواستي در موعد مقرر رضايت داشتند.

وي شفاف و مستندسازي نحوه ارائه خدمات به مردم، رسيدگي به امور مردم و نظرسنجي از آنها را از ديگر ويژگيهاي طرح تكريم ارباب رجوع برشمرد و افزود: بهبود و اصلاح روشهاي ارائه خدمات، تدوين منشور اخلاقي، مستندسازي نوع خدمات قابل ارائه به ارباب رجوع، اطلاع رساني و... از مهم ترين شاخص هاي خدمت رساني به مردم است كه در دستور كار سازماني اين منطقه قرار گرفته است.

بخشعليزاده اصل خدمتگزاري خود را بر مبناي تكريم مردم دانست و افزود: مردم نيازمند احترام و تكريم هستند و بايد اين اصل به عنوان اولويت نخست هر سازمان و سرلوحه ي كارهايمان قرار گيرد.

235 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 333

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت