پنج شنبه 01 اسفند 1398 برابر با 19 فوریه 2020

در آستانه فرارسیدن روز اهدای خون؛ کارکنان منطقه 8 عملیات به یاری نیازمندان شتافتند

جمعی از کارکنان منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران در اقدامی شایسته و خداپسندانه با اهدای خون خود به یاری هموطنان نیازمند شتافته و جلوه انسانیت و ایثار را بیش از پیش تجلی نمودند.به گزارش روابط عمومی منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران، بر اساس هماهنگی های بعمل آمده با سازمان انتقال خون استان آذربایجان شرقی، اکیپ سازمان انتقال خون در منطقه استقرار یافته و کارکنان علیرغم آماده باش پس از انجام آزمایش های اولیه برای تعیین شاخصهای سلامت در این امر خداپسندانه شرکت نمودند.

پرسنل خدوم این منطقه این بار نیز جلوه ای از ایثار را به نمایش گذاشته و با اهدای عصاره جان خود، گامی را در راستای کمک به بیماران نیازمند به خون برداشتند.

این گزارش می افزاید: کارکنان این منطقه همواره خود بعنوان خیر در تمامی برنامه های خیریه حضور فعال داشته و اهدای خون را بعنوان سمبل خیرخواهی خویش می دانند و حتی کسانیکه توان انجام سایر امور خیر را ندارند می توانند با اهدای خون پاک خود به نیازمندان در سراسر جهان کمک نمایند.

گفتنی است انجام این عمل نیک در راستای حفظ و ارتقای فرهنگ اهدای خون، کمک به بیماران نیازمند و توجه به تاثیر اهدای خون در سلامت افراد صورت پذیرفت.

253 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 338

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت