پنج شنبه 08 اسفند 1398 برابر با 27 فوریه 2020

مدير عامل شركت انتقال گاز ايران: بهره وري و سرآمدي، با استمرار موفقيت هاي سازماني تحکیم مي يابد

مدير عامل شركت انتقال گاز ايران، حفظ و استمرار موفقيت هاي سازماني در عرصه انتقال گاز را زمينه تحکیم و گسترش بهره وري و سرآمدي دانست. به گزارش روابط عمومي منطقه 8 عمليات انتقال گاز ايران، سعيد توكلي، مدير عامل شركت انتقال گاز ايران، درجلسه هماهنگي مديران مناطق عملياتي و ستادي شركت انتقال گاز ايران سالجاري، ضمن ابراز خرسندي از برگزاري اين نشست گفت: براي اينكه بخواهيم پيشرفت و موفقيتي در امورات سازماني داشته باشيم بايد خودمان را به اهداف نزديك نموده و بخواهيم، چرا كه با برخورداري از توان خواستن، مي توان مسير موفقيت را هموار نمود و گام هاي اثربخش برداشت.

توكلي افزود: موفقيت شركت انتقال گاز نتيجه تلاش و همت والاي تمامي اركان اين سازمان بوده و شكي هم نيست كه پتانسيل بسيار خوبي در اين سازمان وجود دارد و همين عامل مي تواند كليد موفقيت يك سازمان باشد.

مدير عامل شركت انتقال گاز ايران، استفاده از توانمنديهاي داخلي، هم افزايي، ارائه گزارش و آگاهي از عملكرد سال گذشته، مرور و شناسايي نقاط ضعف و قوت، ترميم نقاط آسيب ديده احتمالي، حفظ و استمرار موفقيت هاي سازمان در عرصه انتقال گاز را از مهمترين اهداف برگزاري اين هم انديشي دانست.

وي ضمن آشنايي و آگاهي از موانع و مشكلات پيش روي مناطق عملياتي، بيان داشت: همواره بر آن هستيم با ايجاد راهكارهاي مناسب، ارائه طريق و بهره گيري از خرد جمعي، فردايي متفاوت رقم زده و در مسير توسعه پايدار گامهاي اساسي برداريم.

توكلي، خواستن را زمينه ساز موفقيت دانست و تصريح نمود: به شرطي كه فقط با تمام ارکان وجود بخواهید و در مسير پيشرفت و ترقي استوار باشید و اگر با مشاركت و همفكري همديگر بخواهيم، مي توانيم در قله هاي توانمنديهايمان بايستيم و به فرداي روشن چشم بدوزيم.

مدير عامل شركت انتقال گاز ايران، خواستن را شاه كليد موفقيت دانست و افزود: ميل به موفقيت وقتي با تمام وجود باشد حل تمامي مشكلات امكانپذير بوده و لازمه موفقيت يك سازمان در گرو تلاش و همت همگاني است.

توكلي، مهارت هاي ارتباطات، صداقت و صراحت، ظرفيت بكارگيري كارهاي سنگين، تصميمات عاقلانه، غلبه بر ترس، دورانديشي و ريسك پذيري، انتقال پذيري، ايجاد انرژي مثبت، علاقه به ديگر و ديگر ياري و ... را از عمده ترين اصل هاي مديران موفق دانست.

بنابراين گزارش، در ادامه اين جلسه هر يك از مديران مناطق عملياتي و ستادي شركت انتقال گاز ايران موانع و چالشهاي موجود در منطقه مورد نظر خود را از نزديك به صورت كاربردي و ملموس تر در ميان گذاشته و مورد بحث و بررسي قرار دادند.

244 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 342

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت