جمعه 09 خرداد 1399 برابر با 29 می 2020

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان آذربايجان شرقي: لزوم نهادينه سازي فرهنگ پايداري، مقاومت و آزادگي در جامعه

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان آذربايجان شرقي به صورت سرزده از آزادگان سرافراز منطقه 8 عمليات انتقال گاز ديدار نمود. به گزارش روابط عمومي منطقه 8 عمليات انتقال گاز ايران، قاسم صمديان در اين ديدار، ضمن گراميداشت سالروز ورود افتخار آميز آزادگان 8 سال دفاع مقدس به ميهن اسلامي گفت: جانبازان، ازادگان و ايثارگران هويت ملي و تاريخ انقلاب اسلامي ايران را حفاظت و پاسداري مي كنند.

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان آذربايجان شرقي عزت و ابروي نظام و انقلاب را مرهون صبر، مقاومت و ايستادگي آزادگان دانست و افزود: اين سرافرازان با ايمان راسخ و عقيده اي استوار سخت ترين شكنجه هاي رژيم را تحمل كرده و حقانيت نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را به جهانيان نشان دادند.

صمديان بر لزوم نهادينه سازي فرهنگ پايداري، مقاومت و آزادگي در جامعه تاكيد كرد و اظهارداشت: آزادگان نماد پايبندي به ارزش هاي انقلابي هستند و وظيفه همه ما رسيدگي به مشكلات خانواده هاي شاهد و ايثارگر است.

وي خدمات ارائه شده در حوزه درمان را با روند رو به رشد ارزيابي كرد و تصريح نمود: سياست اصلي بنياد در حوزه درمان ارتقاي خدمات و افزايش سطح رضايتمندي ايثارگران است كه خوشبختانه بنياد در ارائه خدمات درماني هيچ مشكلي نداشته و همه ايثارگران از ظرفيت هاي درماني بنياد بهره مند هستند.

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان آذربايجان شرقي عمده ترين دغدغه اين اداره كل را در زمينه اشتغال فرزندان ايثارگران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس دانست و اظهار اميدواري كرد كه انشاءالله با ياري ساير سازمانها بتوانيم مشكلات حوزه اشتغال را حل نموده و ياريگر فرزندان اين عزيزان باشيم.

وي در اين ديدار، از محل كار آزادگان سرافراز شاغل در منطقه 8 عمليات انتقال گاز ايران نيز بازديد و ضمن شنيدن مشكلات و نقطه نظرات اين عزيزان، راهكار و راهنمايي هاي مناسب جهت خدمت رساني بهتر و مطلوب تر به خانواده هاي معظم شاهد، جانبازان، ايثارگران و آزادگان را ارائه و به ترويج فرهنگ ايثار و شهادت تاكيد نمود.

298 بازدید
رای دادن به این مورد
(1 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 350

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت