پنج شنبه 08 خرداد 1399 برابر با 28 می 2020

رکورد جدید پرسنل منطقه 8 عملیات در تعمیر خطوط انتقال گاز

پرسنل منطقه 8 عملیات انتقال گاز، با تعویض بموقع وسریع قسمتی از خط لوله 16 اینچ اردبیل- پارس آباد رکورد جدیدی را در تعویض و تعمیر خطوط انتقال گاز ثبت نمودند. به گزارش روابط عمومی منطقه 8 عملیات انتقال گاز، یداله بایبوردی، مدیر منطقه 8 عملیات، با اعلام این خبر گفت: با استناد به اطلاعات دریافت شده از پیگرانی هوشمند و اطمینان از معیوب بودن قسمتی از خط لوله 16 اینچ اردبیل- پارس آباد که ضرورتا میبایست در پروسه تعویض قرار گیرد برآن شدیم پیش از شروع فصل سرما نسبت به رفع مشکل اقدام و از بروز هرگونه بحران در قطعی گاز شهروندان جلوگیری نماییم.

بایبوردی افزود: پیش از انجام عملیات، تمهیدات و تجهیزات لازم، همچنین کمیته بحران با حضور عوامل فنی، امنیتی و امدادی در شرکت گاز استان اردبیل تشکیل و ضمن مرور ضرورت انجام عملیات تعویض لوله، پیش بینی های لازم نیز در جهت اطلاع رسانی و به حداقل رساندن مشکلات پیش رو مورد بررسی قرار گرفت.

مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز با اشاره به تعهد و تخصص نیروهای عملیاتی اظهار داشت: با برنامه ریزیهای بعمل آمده، حفاریهای لازم قبل از عملیات بدون قطعی گاز انجام و پرسنل عملیاتی اعزامی از تبریز به منطقه پارس آباد، بصورت شبانه در حداقل زمان ممکن عملیات برشکاری، جوشکاری و رادیوگرافی محل معیوب خطوط مورد اشاره را انجام و همگام با شروع کار روزانه سازمانها، کارخانجات و صنایع، نسبت به تزریق گاز اقدام نمودند.

وی یادآور شد: طبق هماهنگی های بعمل آمده با دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران و مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل، مسئولین و اعضای کمیته بحران شهر اردبیل، 24 ساعت برای عملیات و راه اندازی مجدد خط لوله 16 اینچ اردبیل- پارس آباد پیش بینی شده بود که خوشبختانه با واکنش سریع نیروهای عملیاتی و امدادی منطقه 8 این مهم در هوای بارانی و نسبتا سرد و در کمتر از 12 ساعت تحقق یافت.

269 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 352

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت