پنج شنبه 08 اسفند 1398 برابر با 27 فوریه 2020

برگزاری جلسه بررسی درخواست ها، مشکلات و انتظارات منطقه هشت عملیات انتقال گاز ایران از طریق ویدئو کنفرانس

  مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران به صورت ویدئوکنفرانس با مدیر و مسئولین منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران به گفت و گو نشست.به گزارش روابط عمومی منطقه 8 عملیات ، در این ارتباط زنده و تصویری، توکلی ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و گرامی داشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، به جایگاه منطقه 8 اشاره کرد و گفت: این منطقه از جمله مناطقی است که از جایگاه مطلوبی در شرکت انتقال گاز ایران برخوردار بوده و تمامی مسائل و مشکلات در اسرع وقت، توسط پرسنل مجرب و به نحو احسن برطرف می شود.

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران در این جلسه برشناسایی نقاط قابل بهبود، نهادینه کردن استانداردهای تعریف شده و پایداری روش های مطمئن، ایمن و مطلوب در انجام امور سازمانی تاکید نمود.

وی پس از استماع گزارش های ارایه شده توسط مدیر و مسئولین منطقه 8 عملیات، اظهار امیدواری کرد و افزود: با تدابیری که در این جلسه اتخاذ می گردد شاهد تغییرات مثبت و ایجاد سرعت در روند اجرایی پروژه ها و رفع سریع چالش ها باشیم.

در ادامه، یدالله بایبوردی، مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز، ضمن اشاره به شرایط نامساعد جوی در استان های سردسیر گفت: خوشبختانه با ایجاد تمهیدات انجام یافته در نیمه نخست سال جاری، شرایط برای انتقال پایدار طبیعی و جلوگیری از افت فشار در ماه های سرد سال فراهم گردیده و امید است باقیمانده سال را نیز با سرافرازی و تداوم انتقال بهینه این انرژی پاک به پایان رسانیم.

بنابراین گزارش در این جلسه چالش ها و موضوعات ارایه شده از سوی مدیر و مسئولین منطقه 8 مورد ارزیابی و منجر به اخذ تصمیماتی از سوی مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران در راستای افزایش اثربخشی و کارایی عملکرد واحدها گردید.

گفتنی است بررسی و تخصیص بودجه سازمانی، تجهیزات خطوط لوله و تاسیسات، سرمایه گذاری در بخش نیروی انسانی، فرهنگ سازی حریم ایمنی و ایجاد انگیزه برای کارکنان و خانواده ها و... از محورهای برگزاری این نشست بود.

208 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 400

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت