دوشنبه 05 خرداد 1399 برابر با 25 می 2020

بيش از 3 ميليون نفر ساعت كار بدون حادثه در منطقه 8 به ثبت رسید

رئيس امور بهداشت، ايمني، محيط زيست و پدافند غيرعامل منطقه 8 عمليات انتقال گاز از ثبت بيش از 3 ميليون و 109 هزار نفر ساعت كار بدون حادثه در طول سال گذشته در اين منطقه خبر داد. به گزارش روابط عمومي منطقه 8 عمليات انتقال گاز ايران، فرهاد قديمي، رئيس امور بهداشت، ايمني، محيط زيست و پدافند غيرعامل اين منطقه با اعلام اين خبر گفت: افزايش ده درصدي ساعت كاركرد بدون حادثه سال گذشته نسبت به سال 96، نشان از ارتقاء علمي كاركنان و اهتمام به الزامات ايمني و ارائه آموزشهاي هدفمند به منظور مقابله با سوانح و كاهش آمار مخاطرات شايع در اين منطقه است.

قديمي افزود: اجرای پروژه های ایمن و بدون حادثه در طول سال همگی حاکی از استقرار منظم سیستم مدیریت HSE و رعایت اصول ایمنی دراین منطقه است که با سرلوحه قراردادن وتمرکز بر موضوعات این مهم، شرایط لازم جهت بهبودی، بهره وری و تعالی سازمان را فراهم آورده است.

رئيس امور بهداشت، ايمني، محيط زيست و پدافند غيرعامل منطقه 8 بازديد و بازرسي ايمني از كليه تجهيزات و اماكن منطقه، سيستمهاي اعلام و اطفاي حريق، وضعيت ايمني پيمانكاران، وسايل و تجهيزات آتش نشاني، تجهيز تاسيسات و واحدهاي منطقه به تجهيزات ايمني مورد نياز، برگزاري دوره هاي آموزشي ايمني به ميزان (10122 نفر ساعت) و فرهنگسازي آن را از جمله برنامه هاي اجرا شده اين منطقهطي سال گذشته دانست.

160 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 413

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت