چاپ این صفحه

بمنظور افزايش بهره وري؛ نشست همفكري مديرمنطقه 8 عمليات با مدیرعامل شرکت گازاستان آذربايجان شرقي

بمنظور افزايش بهره وري و ارتقاء راندمان كاري، اولين نشست مشترك مديرمنطقه 8 عمليات انتقال گاز با مدیرعامل شرکت گازاستان آذربایجان شرقی در سال جاري برگزار شد. به گزارش روابط عمومي منطقه 8 عمليات انتقال گازايران، در اين نشست كه مديران، كارشناسان و روساي واحد هاي مرتبط نيز حضور داشتند موانع و چالشهاي سال قبل مرور و موارد مشترك مورد بررسي و بازنگري قرار گرفت.

يداله بايبوردي، مدير منطقه 8، هدف از اين نشست مشترك را گسترش همكاريهاي متقابل بيان كرد و گفت: فرآيند پالايش، انتقال و توزيع مكمل هم بوده و تعامل اين سه بخش نه تنها موجب افزايش بهره وري است بلكه در هم افزايي و استفاده بهينه از ظرفيت های همدیگر، نقش تعيين كننده دارد، از اين رو برآن هستيم با نشست هاي كاري و ارتباط دوسويه با شركت هاي گاز استاني كه از مشتريان ما در شش استان هستند، موانع را برطرف و راندمان كاري را افزایش دهیم.

بايبوردي افزود: از جمله موارد متلابه و مشترك طرفين كه در اين جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت ميتوان اشاره كرد به پروسه تغيير كلاس حاشيه پر تراكم شهرك هاي صنعتي و مسكوني واقع در مسیر خط 20 اینچ تبریز- میاندوآب تحويل و تحول پروژه هاي در دست اجرا، اقدامات اصلاحي در فرآيند نظارت بر اجراي پروژه ها و تشريك مساعي در خصوص استفاده از نظرات كارفرما در پروسه اجراي پيمان اشاره کرد.

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز در ادامه اظهار داشت: از ديگر موارد مورد بحث شناسايي آسيب ها و كاهش آلاينده هاي احتمالي در امر انتقال و توزيع بود كه در اين خصوص ضمن بررسي هاي كارشناسانه و ارائه راهكارهاي مناسب، از 2 CGS ايستگاه تقليل فشار شماره دو گاز ورودي شهر تبريز نيز بازديد بعمل آمد.

182 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 421