جمعه 09 خرداد 1399 برابر با 29 می 2020

رئیس امور مالی منطقه 8 انتقال گاز تأکید کرد: اهتمام بر مدیریت مصرف منابع مالی و صرفه جویی در هزینه ها

رئیس امور مالی منطقه 8 عملیات انتقال گاز در اولین جلسه کارگروه انضباط مالی و صرفه جویی در هزینه های سال جاری بر اهتمام صرفه جویی و مدیریت مصرف منابع تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی منطقه 8 عملیات انتقال گاز، در این جلسه که اعضای کارگروه انضباط مالی، صرفه جویی در هزینه ها و اصلاح الگوی مصرف این منطقه حضور داشتند، علی اصغر زمانی، رئیس امور مالی منطقه 8 عملیات انتقال گاز، اصلاح فرآیندها را در سازمان یکی از اصلی ترین و مهمترین کار مدیریتی دانست و گفت: باید با تمام توان در جهت کاهش هزینه ها و نهادینه سازی مدیریت صحیح مصرف منابع در سازمان تلاش نماییم تا زمینه برای بهبود مستمر و نتیجه کیفی فعالیتها فراهم گردد.

زمانی افزود: با مدیریت صحیح در مصرف منابع مالی و سرلوحه قرار دادن صرفه جویی در هزینه ها ضمن جلوگیری از هدر رفت سرمایه های سازمانی، می توان بودجه صرفه جویی شده را در سایر بخش های زیرساختی سرمایه گذاری نمود.

در ادامه این جلسه، هر یک از اعضای کارگروه، سنجه های مربوط به شاخص انضباط اداری و مالی و الگوی مصرف و بهره وری را به صورت مجزا مورد بحث قرار دادند و نکته نظرات اعضای کارگروه جهت انجام اقدامات اصلاحی در خصوص سنجه های مربوط اخذ گردید.

در پایان، دبیر جلسه گزارش مبسوطی در ارتباط با محور صرفه جویی و رعایت الگوی مصرف و نیز محور بهبود و افزایش بهره وری در راستای ارتقاء نظام سلامت اداری ارائه و موانع و چالشهای احتمالی موجود را بررسی نمودند.

238 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 448

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت