دوشنبه 18 آذر 1398 برابر با 08 دسامبر 2019

پس از رقابت تنگاتنگ، تاسيسات تقويت فشار گاز تبريز، در سکوی برترینهای المپیاد بهره برداران قرار گرفت

در اولين المپیاد منطقه اي بهره برداران منطقه 8 عملیات انتقال گاز كه با هدف سنجش و پايش نفرات برتر برگزار شد، تاسيسات تقويت فشار گاز تبريز در سکوی برترینها قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی منطقه 8 عملیات انتقال گاز، در اين المپياد يك روزه، 9 اكيپ 5 نفره با حضور شركت كنندگاني از برترينهاي مرحله كتبي دومين المپياد بهره برداران منطقه 8 عمليات، با هم به رقابت پرداختند و تاسيسات تقويت فشار گاز تبريز كه متشكل از دو تيم بود در جايگاه اول و دوم و بهره برداران تاسيسات تقويت فشار گاز اردبيل نيز در جايگاه سوم قرار گرفت.

بنابراین گزارش، سنجش و ارزیابی توانمندیهای شرکت کنندگان در عملیات و بهره برداری، ارتقای هر چه بهتر سطح علمی و عملی بهره برداران، شناسایی نقاط ضعف و قوت بهره برداران، ضریب اطمینان عملکرد و استفاده صحیح و بهینه از تجهیزات در عملیات و بهره برداری و همچنین ایجاد انگیزه و نشاط در بین شرکت کنندگان از مهمترین اهداف برگزاری این المپیاد می باشد.

گفتني است بهره برداران منطقه 8 عمليات انتقال گاز در اولين المپياد فني و عملياتي بهره برداران شركت انتقال گاز كه در سال گذشته برگزار شد، موفق شدند مقام سوم اين المپياد را ازآن خود نمايند.

121 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 449

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت