چاپ این صفحه

انجام مميزي داخلي سيستم هاي مديريت يكپارچه (IMS) در منطقه 8 عمليات

رويكرد و فعاليت هاي منطقه 8 عمليات انتقال گاز در قالب مميزي داخلي سيستمهاي مديريتي يكپارچه (IMS)، مورد بررسي و سنجش قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي منطقه 8 عمليات انتقال گاز ايران، در افتتاحيه مميزي داخلي، يداله بايبوردي، مدير منطقه 8 عمليات، مميزي داخلي سيستم هاي مديريكي يكپارچه را بسيار موثر توصيف نمود و گفت: اميدواريم اين مميزي بتواند فضاي تبادل تجربيات را در جهت بهبود عملكردها و فرآيندها ايجاد نمايد.

بايبوردي افزود: تمامي پرسنل اين منطقه سعي بر آن دارند در چارچوب فرايندهاي شركت انتقال گاز ، در جهت انتقال پاك، ايمن، پايدار و بهره ور گاز و همچنين ارائه خدمات بهينه به ذينفعان طبق قرارداد و تحقق اهداف عاليه سازمان به نحو احسن گام بردارند

ورديزادگان، سر مميز سيستم مديريت يكپارچه(IMS) شركت انتقال گاز ضمن ابراز خرسندي از حضور در منطقه 8 عمليات انتقال گاز، يكپارچه سازي سيستم هاي مديريتي را مهمترين عامل موفقيت و متعالي هر سازمان دانست.

ورديزادگان افزود: با يكپارچه نمودن نظام هاي مديريتي در سطح شركت انتقال گاز، فضاي مناسب براي تبادل تجربيات موفق در شركت هاي زيرمجموعه ايجاد و حداقل ها بررسي شده و فرصت بهبود براي يك سازمان مهيا مي شود چرا كه عدم انطباق ها نشان دهنده اين است كه يك سازمان بهتر از اين مي تواند كار كند و اين فرصت را داراست.

سر مميز شركت انتقال گاز ايران، اظهار داشت: سيستم هاي مديريتي يكپارچه یک سازمان را قادر می سازند تا میزان موفقیت های خود را در اجرای برنامه ها در مقاطع زمانی مختلف مورد بررسي قرار داده و نقاط قوت و قابل بهبود خود را شناسائی و با تعريف و انجام پروژه ها و برنامه های بهبود به سمت يكپارچه سازي حرکت کند.

در ادامه، عليرضا رحمت نژاد، رئيس تحليل سيستمها و مديريت انرژي و مدير تعالي منطقه 8 عمليات انتقال گاز، به بررسي اهداف و برنامه هاي نظام سيستم هاي مديريتي يكپارچه در منطقه پرداخت.

رحمت نژاد با ارايه رهنمودهاي لازم در خصوص يكپارچه سازي سيستم هاي مديريتي در سطح شركت انتقال گاز افزود: هدف اصلي مميزي فرايندهاي منطقه را ايجاد ارزش سازماني از طريق بهينه سازي فرآيندها اعلام نمود.

وي در ادامه ضمن تشكر از تيم مميزي و تمامي مسئولين منطقه، گزارش تحليلي در ارتباط با وضعيت اقدامات اصلاحي و پيشگيرانه، بازخورد مشتري، پايش و اندازه گيري فرآيندها، پايش و اندازه گيري اهداف استراتژيكي را ارائه كرد.

بنابراين گزارش، پس از مراسم افتتاحيه، مميزي داخلي سيستمهاي مديريتي يكپارچه ISO50001:2011 و ISO45001:2018 و ISO14001:2015 و ISO9001:2015، مطابق با برنامه زمانبندي شروع گرديد و تيم مميزي شركت انتقال گاز در اين دوره تمامي فعاليتها، رويكردها و نتايج واحدهاي منطقه 8 عمليات انتقال گاز، مورد بررسي و مميزي قرار دادند.

107 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 459