شنبه 10 خرداد 1399 برابر با 30 می 2020

آغاز به كار سامانه آموزشی آنلاین در شركت انتقال گاز ایران

مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران از راه اندازی سامانه آموزش آنلاین با عنوان " وبینار" خبر داد.

توکلی با اعلام این خبر گفت: روزهای پر ریسک کرونا، روزهای دوری از اجتماعات و نشست ها در سازمان هاست.
وی افزود: از جمله مهم ترین نشست های حضوری متاثر از این تغییرات، کلاس های آموزشی در سطح شرکت ها و سازمان ها بوده و هست و در این شرایط فرصت فضای مجازی و امکانات آن به عنوان مدلی جایگزین در کم ترین زمان ممکن مورد توجه مدیران شرکت انتقال گاز ایران قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران با تاکید بر اهمیت آموزش اظهار داشت: ایجاد بستر مناسب و راه اندازی سامانه آموزشی "وبینار" با همکاری مدیریت منابع انسانی و مدیریت مخابرات شرکت انتقال گاز ایران در کم ترین زمان ممکن فراهم گردید و اولین کلاس آموزشی با تحت عنوان نتیکت در تاریخ ۳۰ فروردین ۹۹ با حضور ۱۰۰ نفر از مدیران و روسای ستادی و مناطق عملیاتی برگزار گردید.
توکلی در ادامه گفت: از تاریخ ۳۱ فروردین یک دوره آموزش روان شناسی با موضوع ارتباط موثر و مدیریت استرس جهت دویست نفر از کارکنان مناطق عملیات انتقال گاز برنامه ریزی و اجرا گردید.
وی افزود: در راستای مسئولیت اجتماعی، ساعات مرتبط با مباحث خانواده به گونه ای برنامه ریزی گردید تا کارکنان بتوانند این مبحث را در کنار خانواده مشاهده نمایند و نتایج حاصل از ارزیابی دوره بیان گر این مطلب بود که این برنامه ریزی با توجه به شرایط استرس ناشی از کرونا مورد توجه استقبال شایسته همکاران و خانواده ایشان نیز قرار گرفت.
مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران اظهار امیدواری کرد؛ تدبیر استفاده از بستر فضای مجازی در موسم تهدید کرونا، خانواده بزرگ انتقال گاز را با توسعه مهارت های روان شناختی و دانش های تخصصی خوشحال تر و توانمند تر سازد.
گفتنی است با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته، کلاس های پیش بینی شده در تقویم آموزشی در بخش های تخصصی نیز با همکاری مناطق عملیات انتقال گاز در هفته جاری نیز آغاز و به زودی شاهد برگزاری گسترده تر دوره ها از طریق بستر فضای مجازی خواهیم بود.

27 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 505

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت