یکشنبه 30 ارديبهشت 1403 برابر با 19 می 2024

اخبار اسلایدر

اخبار اسلایدر (595)

یکشنبه, 30 ارديبهشت 1403

کوهنوردان منطقه 8 عمليات انتقال گاز با موفقيت توانستند قله دند، واقع در شمال شرقي استان آذربايجان شرقي، را فتح نموده و پرچم شركت انتقال گاز ايران را بر ف‍ر‌از‌ اي‍ن‌ رش‍ت‍ه‌ ك‍وه‌ ب‍ه‌ ‌ا‌ه‍ت‍ز‌از در‌آورند.

چهارشنبه, 26 ارديبهشت 1403

معاون وزیر نفت در امور گاز و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از اجرای موفق طرح‌های ملی بهینه‌سازی و دو طرح کاهش مصرف در استان‌های خراسان رضوی و یزد خبر داد و گفت: مجموع اقدامات موجب شد تا بتوانیم از زمستان 1402 به خوبی عبور کنیم.

دوشنبه, 24 ارديبهشت 1403

شرکت ملی گاز ایران در راستای تنوع‌‌بخشی به سبد انرژی و بحث تولید انرژی از هیدروژن به عنوان یک حامل سوخت پاک، هم‌راستا با تحقیقات جهانی وارد این عرصه شده است.

یکشنبه, 23 ارديبهشت 1403

بخش قابل توجهی ناوگان شرکت انتقال گاز ایران که شامل توربین‌ها نیز می‌شود، در حال حاضر در کشور ساخته و تعمیرات اساسی آن نیز بطور کامل توسط کارشناسان متخصص شرکت انتقال گاز ایران و با همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان انجام می‌شود.

شنبه, 22 ارديبهشت 1403

طی سال گذشته در مجموع بیش از 275 میلیارد مترمکعب گاز از سوی مناطق عملیاتی انتقال داده شده است.

شنبه, 22 ارديبهشت 1403

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز از پايان عمليات پيگراني خط 8 اينچ نقده/ اشنويه با رعایت کامل الزامات HSE  خبر داد.

شنبه, 22 ارديبهشت 1403

معاون وزیر نفت ایران و معاون شرکت دولتی گاز ترکمنستان با تاکید بر اهمیت همکاری‌های دوجانبه در صنعت گاز، صدور خدمات فنی و مهندسی و سوآپ گاز را دو سرفصل مهم در این زمینه عنوان کردند.

شنبه, 22 ارديبهشت 1403

محصولات ارایه‌شده از سوی شرکت‌های دانش‌بنیان حاضر در بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، نشان داد محصولات این شرکت‌ها قابلیت رقابت با تولیدات خارجی را دارند و به‌واسطه برخورداری از استانداردهای بالا، می‌توانند بسیاری از نیازهای صنعت گاز را تامین کنند.

شنبه, 22 ارديبهشت 1403

توربین ایرانی IGT30 براساس شرایط بومی ایران طراحی شده و با توجه به شرایط آب و هوایی جنوب کشور، با ۳مگا وات توان بیشتر و مصرف سوخت کمتر رونمایی شد.

شنبه, 22 ارديبهشت 1403

با توجه به عملکرد مطلوب شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت ما از این شرکت‌ها برای تامین اقلام راهبردی ادامه دارد و با تجربه موفق مشارکت مردم در اجرای طرح‌های بهینه‌سازی امیدواریم که با ترکیب این ظرفیت‌ها در فرآیند اجرای طرح‌های بهینه‌سازی شاهد جهش عینی تولید با مشارکت مردم باشیم.

صفحه1 از43

آخرین اخبار

اوقات شرعی

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت