دوشنبه 23 فروردين 1400 برابر با 12 آوریل 2021

در ارزيابي عملكرد سال قبل؛ سهم انتقال گاز منطقه 8 عمليات بالغ بر 27 ميليارد متر مكعب بوده است

در ارزيابي عملكرد سال قبل؛ سهم انتقال گاز منطقه 8 عمليات بالغ بر 27 ميليارد متر مكعب بوده است

در سال گذشته بالغ بر 27 ميليارد متر مكعب گاز طبيعي از طريق تاسيسات و خطوط لوله منطقه 8 عمليات انتقال گاز ايران منتقل شده است.
مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز: با ارائه خدمات بهتر در تحقق شعار سال سهيم باشيم

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز: با ارائه خدمات بهتر در تحقق شعار سال سهيم باشيم

فيروز خدائي بر استفاده حداکثری از ظرفیت های قانونی، ارائه خدمات بهتر و اجرای روش های متفاوت و رو به بهبود در راستای پشتیبانی و مانع...
وزیر نفت: گازرسانی به‌ منطقه سیستان به‌زودی تکمیل می‌شود

وزیر نفت: گازرسانی به‌ منطقه سیستان به‌زودی تکمیل می‌شود

گازرسانی به منطقه سیستان به‌زودی تکمیل و تلاش می‌شود اگر موانعی هم وجود دارد، به زودی مرتفع شوند. به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز...
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران: ۲۰۰۰ کیلومتر طراحی و اجرای خطوط لوله، برنامه وسیع گازرسانی در استان سیستان و بلوچستان است

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران: ۲۰۰۰ کیلومتر طراحی و اجرای خطوط لوله، برنامه وسیع گازرسانی در استان سیستان و...

در مجموع، در استان سیستان و بلوچستان به‌دلیل پهناوری، ۲هزار کیلومتر خط لوله گاز طراحی و برنامه‌ریزی شده که برای یک استان مقدار قابل...
مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز: قرن جديد را با رويكرد مانع زدايي و رضايت افزايي شروع كنيم

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز: قرن جديد را با رويكرد مانع زدايي و رضايت افزايي شروع كنيم

فيروز خدائي، در حاشيه بازديد منطقه اي خود از تاسيسات تقويت فشار گاز تكاب، بر پشتكاري، مانع زدايي و رضايت افزايي تاكيد كرد. به گزارش روابط...

دسترسی های سریع

 
 
 
 
 

مدير عامل شركت انتقال گاز ايران: بالغ بر 1400 ميليارد ريال در هدر رفت گاز طبيعي صرفه جويي شده است

مدير عامل شركت انتقال گاز ايران گفت: بالغ بر يك هزار و 400 ميليارد ريال با استحصال گاز صرفا در امر جلوگيري از هدر رفت گاز طبيعي صرفه جويي داشته ايم. سعيد توكلي، مدير عامل شركت انتقال گاز ايران در نشست مسئولين منطقه 8 عمليات انتقال گاز گفت: شركت انتقال گاز با استفاده از توان فكري و كاري كاركنان و با بكارگيري روشهاي نوين تعميرات، بدون تخليه گاز طبيعي از خطوط لوله، توانسته است از سال گذشته تاكنون بالغ بر يك هزار و 400 ميليارد ريال با ممانعت از هدر رفت گاز طبيعي صرفه جويي قابل ملاحظه اي را با تبعيت از اقتصاد مقاومتي رقم زند.

وي افزود: اين شرکت تاکنون به تعهدات خود در تداوم انتقال گاز و تامين گاز مبادي مصرف به نحو احسن عمل نموده، بطوريكه با انتقال روزانه بيش از ۷۵۵ میلیون مترمکعب گاز، رکورد جديدي را در شركت ملي گاز ايران به ثبت رسانده است، بي شك موفقيت در انجام رسالت سازماني و ارائه خدمات مطلوب ناشي از پشتيباني، نگاه سيستماتيك و بهره مندي مناسب از توان علمي و بالقوه نيروي انساني است.

توكلي شركت انتقال گاز را شركت دانش محور و چابك معرفي كرد و افزود: در سال جاري 1907 كيلومتر خطوط انتقال گاز با شرايط ويژه اي تحويل و تحول شده و با افزودن بر خطوط لوله اين شركت، كل خطوط لوله فشار قوي تحت پوشش شركت انتقال گاز را در كشور به بیش از 36 هزار كيلومتر افزايش داده است؛ يقينا حفاظت از خطوط لوله و پايداري انتقال گاز، هوشياري و دقت نظر نيروهاي عملياتي را مي طلبد.

وي در تشريح تعهدات و فعاليتهاي شركت انتقال گاز افزود: علاوه بر تعهدات صادراتي و مصارف صنايع و خانگي، 270 ميليون متر مكعب گاز در نيمه نخست سال جاري به نيروگاهها تحويل داده شده است كه اين امر مي تواند علاوه بر تقويت رونق اقتصادي، تاثير بسزايي نيز در حفظ محيط زيست نمايد.

مدير عامل شركت انتقال گاز ايران تصريح نمود: برای اینکه بتوانیم شرکت را به جایگاه واقعی و سرآمد برسانیم بايد خودمان را به سازمان نزديك نموده و با برخورداري از يك نگاه متوازن و توسعه همه جانبه، برای بهبود شرایط، گامهاي موثر و اثر بخش برداشته و همواره نگاه رو به جلو داشته باشيم .

توكلي خاطر نشان كرد: شركت انتقال گاز همواره در حال توسعه و گسترش بوده، ضرورت دارد با نظارت بهتر و بهره گيري از تكنولوژي هاي نوين، ظرفيت ها را شناخت و با مديريت هزينه ها و صرفه جويي در انرژي توجه ويژه اي به برون سپاري داشته و در صيانت از سرمايه هاي ملي حساس باشيم.

وي در پايان هدف از سفرهاي كاري و بازديد از تاسيسات مناطق را آگاهي از موانع و مشكلات پيش روي فعاليت هاي عملياتي عنوان كرد و بيان داشت: همواره بر آن هستيم با ايجاد راهكارهاي مناسب، ارائه طريق و بهره گيري از خرد جمعي، فردايي متفاوت رقم زده و در مسير توسعه پايدار گامهاي اساسي برداريم .

717 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 305

آخرین اخبار

اوقات شرعی

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت