سه شنبه 24 فروردين 1400 برابر با 13 آوریل 2021

در ارزيابي عملكرد سال قبل؛ سهم انتقال گاز منطقه 8 عمليات بالغ بر 27 ميليارد متر مكعب بوده است

در ارزيابي عملكرد سال قبل؛ سهم انتقال گاز منطقه 8 عمليات بالغ بر 27 ميليارد متر مكعب بوده است

در سال گذشته بالغ بر 27 ميليارد متر مكعب گاز طبيعي از طريق تاسيسات و خطوط لوله منطقه 8 عمليات انتقال گاز ايران منتقل شده است.
مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز: با ارائه خدمات بهتر در تحقق شعار سال سهيم باشيم

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز: با ارائه خدمات بهتر در تحقق شعار سال سهيم باشيم

فيروز خدائي بر استفاده حداکثری از ظرفیت های قانونی، ارائه خدمات بهتر و اجرای روش های متفاوت و رو به بهبود در راستای پشتیبانی و مانع...
وزیر نفت: گازرسانی به‌ منطقه سیستان به‌زودی تکمیل می‌شود

وزیر نفت: گازرسانی به‌ منطقه سیستان به‌زودی تکمیل می‌شود

گازرسانی به منطقه سیستان به‌زودی تکمیل و تلاش می‌شود اگر موانعی هم وجود دارد، به زودی مرتفع شوند. به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز...
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران: ۲۰۰۰ کیلومتر طراحی و اجرای خطوط لوله، برنامه وسیع گازرسانی در استان سیستان و بلوچستان است

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران: ۲۰۰۰ کیلومتر طراحی و اجرای خطوط لوله، برنامه وسیع گازرسانی در استان سیستان و...

در مجموع، در استان سیستان و بلوچستان به‌دلیل پهناوری، ۲هزار کیلومتر خط لوله گاز طراحی و برنامه‌ریزی شده که برای یک استان مقدار قابل...
مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز: قرن جديد را با رويكرد مانع زدايي و رضايت افزايي شروع كنيم

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز: قرن جديد را با رويكرد مانع زدايي و رضايت افزايي شروع كنيم

فيروز خدائي، در حاشيه بازديد منطقه اي خود از تاسيسات تقويت فشار گاز تكاب، بر پشتكاري، مانع زدايي و رضايت افزايي تاكيد كرد. به گزارش روابط...

دسترسی های سریع

 
 
 
 
 

چهل و يكمين برگ زرين از تقويم انقلاب در منطقه 8 عمليات ورق خورد

مراسم گراميداشت چهل و يكمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي با حضور مدير، مسئولين و جمعي از خانواده هاي كاركنان منطقه 8 عمليات انتقال گاز در تبريز برگزار شد.به گزارش روابط عمومي منطقه 8 عمليات انتقال گاز ايران، يداله بايبوردي، مديرمنطقه، ضمن تبريك ايام الله دهه مبارك فجر، با بيان اين مطلب گفت: چهل و يكمين سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي، يادآور مجاهدت ملت سلحشور ايران اسلامي تحت هدايت مدبرانه امام خميني (ره) مي‌باشد که توانست ريشه‌هاي حکومت ظلم و جور را از ايران برکند و حکومت جمهوري اسلامي را برقرار نمايد.

بايبوردي افزود: افتخار و سربلندي ملت ايران و نظام مقدس جمهوري اسلامي در سايه رشادت و جانفشاني جوانان اين مرز و بوم در عرصه هاي مختلف علمي به دست آمده وهمه ما وظيفه داريم با صيانت از اين انقلاب و همچنين با همت و تلاش مضاعف خود، در رشد و تعالي ميهن اسلامي گام برداريم.

وي نعمت گاز را يكي از دستاوردهاي اين انقلاب دانست و اظهارداشت: تا قبل از پيروزي انقلاب تنها به تعداد بسيار اندكي از شهرهاي كشور گازرساني شده بود و تمامي اقلام گازرساني از خارج تامين مي شد اما هم اكنون بيش از 1184 شهر و 29856 روستاي كشور به شبكه سراسري گاز متصل شده و از اين نعمت الهي بهره مند هستند.

همچنين در اين مراسم، حجه الاسلام كاملي فر، نماينده ولي فقيه در سپاه عاشورا استان آذربايجان شرقي دهه فجر را فرصت مغتنمي براي بيان دستاوردهاي انقلاب اسلامي دانست و گفت: بزرگترين دستاورد انقلاب، خودباوري، عزت، عظمت و بزرگواري ملت ايران در سايه رهبري امام راحل بود و امروز در اقصاء نقاط عالم مردم مبارز، پرتلاش و قهرمان ايران را مردمي بزرگوار مي شناسند.

حجه الاسلام كاملي فر با بيان اينكه دشمن از تمامي امكانات و ظرفيت هاي مادي و نيروي انساني چه در داخل كشور و چه در خارج از آن استفاده كرد تا به رغم غلط خود انقلاب را از رسيدن به 41 سالگي اش باز دارد و در اين راه به خيلي كارها دست زد اما نتوانست چرا كه پشتوانه اصلي انقلاب مردم اند كه با محوريت ولايت فقيه از انقلاب و دستاوردهاي آن دفاع مي كنند.

وي يكي از راهبردها و اهداف راهبردي دشمن در شرايط كنوني را بي اعتماد سازي مردم نسبت به انقلاب و مايوس سازي آنان از انقلاب ناكارآمد نشان دادن آن عليرغم همه پيشرفت ها و زيرساخت هاي فراوان، برشمرد.

نماينده ولي فقيه در سپاه عاشورا استان آذربايجان شرقي ضمن اشاره به شهادت سردار حاج قاسم سليماني افزود: شهادت سردار با وجود اينكه ضايعه اي بزرگ براي ملت ايران بود ليكن زمينه ساز تقويت اتحاد بين ملت اسلامي گرديد چرا كه ثمره خون اين شهيد گرانقدر زمينه ساز در هم شكستن قدرت و خانه سست آمريكا در منطقه شد.

كاملي فر با اشاره به ويژگي هاي بارز اخلاقي شهيد سردار سپهبد قاسم سليماني اضافه كرد: اين شخصيت مجاهد، نماد تفكر اصيل انقلابي و جهادي و چهره اي بين المللي براي مقاومت اسلامي بود

وي همچنين، شركت در انتخابات را تيري از سوي انقلاب به دشمنان اسلام دانست و اظهار داشت: حضور گسترده و همگاني مردم در انتخابات و پاي صندوق هاي راي به عزت، انسجام و اقتدار ملي كشور خواهد افزود و مردم با شركت در انتخابات، دشمنان اسلام را به خاك ماليده و از سربلندي و عزت انقلاب اسلامي دفاع مي كنند.

در اين مراسم، هنرمندان بومي، با اجراي برنامه هاي متنوع و جذاب از جمله موسيقي زنده آذري و اجراي نمايش به هنرنمايي پرداخته و از برترينهاي المپياد بهره برداران، مسابقات فرهنگي و ورزشي و همچنين نفرات برتر مسابقات بدمينتون قهرماني نوجوانان استان تجليل بعمل آمد.

237 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 485

آخرین اخبار

اوقات شرعی

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت