یکشنبه 17 اسفند 1399 برابر با 07 مارس 2021

وزیر نفت در افتتاحیه پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن ویژه کارکنان صنعت نفت: تفکر ، اندیشیدن و عمل به کلام قرآن، راهی برای رشد و سعادت بشریت

وزیر نفت در افتتاحیه پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن ویژه کارکنان صنعت نفت: تفکر ، اندیشیدن و عمل به کلام...

فرق انسان توسعه یافته و توسعه نیافته در اندیشیدن و تفکر است که به وضوح در قرآن بیان شده است. به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، بیژن...
معاون وزیر نفت در امور گاز در افتتاحیه پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن ویژه کارکنان صنعت نفت: انس بیشتر با قرآن به خصوص برای نسل امروز، راهگشای زندگی خواهد بود

معاون وزیر نفت در امور گاز در افتتاحیه پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن ویژه کارکنان صنعت نفت: انس بیشتر با...

مأنوس شدن با قرآن در شرایط کنونی به دلیل بعضی از مشغله های زندگی، کم رنگ تر از گذشته شده؛ چرا که در آن زمان به خصوص در دوران دفاع مقدس،...
مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز: خشنودي ما، جلب رضايت مردم است

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز: خشنودي ما، جلب رضايت مردم است

مديرمنطقه 8 عمليات انتقال گاز در ديدار مردمي، رسیدگی به مشكلات و درخواست های مردمی را زمینه بهبود مستمر خدمات رسانی و جلب رضايت مردم...
گام اساسي منطقه 8 عمليات در كاهش مصرف انرژي

گام اساسي منطقه 8 عمليات در كاهش مصرف انرژي

مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز از تعويض پروژكتورها و چراغهاي صنعتي پر مصرف با هدف صرفه جویی در مصرف برق در این منطقه عملیاتی خبر داد. به...
معاون وزیر نفت در امور گاز: افزایش تولید گاز، مجوزی برای مصرف حداکثری نیست

معاون وزیر نفت در امور گاز: افزایش تولید گاز، مجوزی برای مصرف حداکثری نیست

امروز به مدد توسعه گازرسانی است که ما می‌توانیم صادرکننده فرآورده باشیم و نه واردکننده آن! به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسن...

دسترسی های سریع

 
 
 
 
 

سرپرست جديد منطقه 8 عمليات انتقال گاز ايران منصوب شد

طي حكمي از سوي سرپرست شركت انتقال گاز ايران، فيروز خدايي به عنوان سرپرست جديد منطقه 8 عمليات انتقال گاز منصوب شد. به گزارش روابط عمومي منطقه 8 عمليات انتقال گاز، در مراسم توديع و معارفه مديران اسبق و جديد منطقه 8 كه با حضور سرپرست شركت انتقال گاز، مسئولين منطقه 8 عمليات انتقال گاز برگزار گرديد، از فعاليتهاي چندين ساله يداله بايبوردي، مدير اسبق منطقه 8 عمليات انتقال گاز تقدير و فيروز خدايي نيز به عنوان سرپرست جديد اين منطقه معرفي شد.

در اين جلسه مهدي جمشيدي دانا، سرپرست شركت انتقال گازايران، ضمن ابراز خرسندي از عملكرد منطقه 8 و تشكر و قدرداني از زحمات بي شائبه يداله بايبوردي، مدير اسبق منطقه گفت: مديريت صحيح و منطقي يكي از فاكتورهاي اصلي موفقيت در هر مجموعه است، خوشبختانه با مديريت منطقي و صحيح  بايبوردي در طول خدمت چندین ساله و همچنين تلاش شبانه روزي كاركنان، روز به روز شاهد رشد و شكوفايي بيشتر اين صنعت عظيم بوديم.

جمشيدي دانا افزود: پرسنل منطقه 8 عمليات انتقال گاز گوهر گرانبهايي هستند كه صيقل خورده و نياز به صيقل دوباره را ندارند و آقاي بايبوردي نيز امانتدار بسيار خوب و اسطوره اين صنعت عظيم بودند كه با مديريت صحيح و منطقي خود توانستد سازمان را به سمت تعالي پيش ببرند.

وي با معرفي فيروز خدايي به عنوان  سرپرست جديد منطقه 8  عمليات انتقال گاز، تصريح نمود: اميدوارم تجربه و تحصيلات فيروز خدايي، سرپرست جديد منطقه 8 عمليات، كمك بسيار ارزنده اي براي ادامه موفقيت هاي اين منطقه بشمار رود.

همچنين در اين جلسه يداله بايبوردي، مديراسبق منطقه 8 عمليات انتقال گاز گفت: باعث افتخار است بنده در طول 30 سال با همكاراني در ارتباط بودم كه استاد بودند و مسئوليت هاي خود را به نحو احسن انجام مي دادند.

بايبوردي اظهار اميدواري كرد و افزود: منطقه 8 عمليات انتقال گاز يك منطقه سرآمد بوده و اميدوارم اين سرآمدي روز به روز با همكاري و همياري تمامي پرسنل تقويت و بهبود گردد.

مدير اسبق منطقه 8 عمليات انتقال گاز در پايان، گوشه هايي از خاطرات كاري خود را براي حاضرين تشريح و همكاريهاي صميمانه پرسنل منطقه را يكي از عوامل پيشرفت و موفقيتهاي خود دانست.

در ادامه فيروز خدايي، سرپرست منطقه 8 عمليات انتقال گاز، ضمن ابراز خرسندي و تشكر از انتخاب ايشان به سرپرستي اين منطقه گفت: مايه سعادت و خوشبختي است كه با همكاراني خواهم بود كه بسيار متخصص و متعهد هستند و اميدوارم اين امانتي كه در اختيار بنده گذاشته شد با همفكري و همكاري كاركنان تلاشگر، تداوم بخش موفقيتهاي اين منطقه بوده و بيش از گذشته به سمت تعالي پيش ببريم.

خدايي افزود: بي شك موفقيت در انجام رسالت سازماني و ارائه خدمات مطلوب ناشي از پشتيباني و نگاه سيستماتيك بوده و لازم است با  بهره مندي مناسب از توان علمي و بالقوه انساني و همچنين همدلي و همراهي تمامي پرسنل در جهت تعالي سازمان گامهاي استوار برداريم.

وي مجهز شدن به علوم و فنون نوين، بهره گيري از فن آوري هاي روز اطلاعاتي و استفاده از تكنولوژي روز را زمينه پيشبرد و پيشرو يك سازمان عنوان كرد و افزود: بايد با بهره گيري از تكنولوژي هاي نوين ظرفيت ها را شناخت و با نگاه سيستماتيك و مديرت بهتر در جهت صيانت از سرمايه هاي ملي حساس باشيم.

سرپرست جديد منطقه 8 عمليات انتقال گاز در ادامه سخنان خود، نيروهاي انساني را سرمايه هاي اصلي يك سازمان قلمداد نمود و افزود:  توجه به کرامت انساني و ارج نهادن به کارکنان، محور اصلي توسعه و تعالي سازمان بوده چرا كه سرمايه گذاري در بخش نيروي انساني بسيار مهم و حائز اهميت است.
در پايان اين مراسم ضمن معرفي يدالله بايبوردي، به عنوان مشاور مدير عامل در امور مناطق عمليات انتقال گاز ايران، از زحمات چندين ساله يداله بايبوردي تقدير و تشكر به عمل آمد.

شايان ذكر است يداله بابيوردي يكي از مديران باسابقه صنعت عظيم گاز بوده، كه به لحاظ راهبردي جايگاه ويژه در زنجيره انتقال و صادرات گاز  دارند و در اين صنعت عظيم كارنامه اي درخشاني از خود به جاي گذاشت.

وی فارغ التحصيل رشته مهندسي مكانيك (حرارت و سيالات) از دانشكده فني دانشگاه تبريز بوده و در طول خدمت خود در سمت هاي مختلفي من جمله، رییس بهره برداري خطوط لوله تبريز، ریيس تعميرات خطوط لوله، رییس خطوط لوله، معاون عمليات خطوط لوله، معاون مهندسي انجام وظيفه نموده و به مدت ده سال نيز مديريت منطقه 8 عمليات انتقال گاز عهده دار بود.

258 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 542

آخرین اخبار

اوقات شرعی

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت