یکشنبه 06 مهر 1399 برابر با 27 سبتامبر 2020

برگزاری نمایشگاه رینوتکس 2020

برگزاری نمایشگاه رینوتکس 2020

زمان : 22 لغایت 25 آبان ماه 1399 مکان : نمایشگاه بین المللی تبریز
مدير عامل شركت انتقال گاز ايران:  توانمندسازی پیمانكاران داخلی مسیر توسعه را هموار می كند

مدير عامل شركت انتقال گاز ايران: توانمندسازی پیمانكاران داخلی مسیر توسعه را هموار می كند

مدير عامل شركت انتقال گاز ايران، در جمع خبرنگاران حوزه نفت و گاز، توانمندسازي پيمانكاران داخلي را گامي مهم در مسير توسعه و پيشرفت دانست....
معاون وزیر نفت در امور گاز در مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس: شرکت ملی گاز ایران یکی از مراکز اصلی تأمین منابع مالی در راه دفاع از کشور است

معاون وزیر نفت در امور گاز در مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس: شرکت ملی گاز ایران یکی از مراکز اصلی تأمین...

بهترین راه جلوگیری از جنگ و رسیدن به صلح، آمادگی برای جنگ است! به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسن منتظرتربتی، معاون وزیر نفت و...
مدير عامل شركت انتقال گاز ايران: ظرفيت روزانه انتقال گاز ايران به 870 ميليون متر مكعب رسيد

مدير عامل شركت انتقال گاز ايران: ظرفيت روزانه انتقال گاز ايران به 870 ميليون متر مكعب رسيد

مدير عامل شركت انتقال گاز ايران از افزايش ظرفيت روزانه انتقال گاز به 870 ميليون متر مكعب با احتساب ارتقاء 12 درصدي انتقال گاز شيرين در پنج...
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران خبر داد: آمادگی شرکت انتقال گاز ایران برای انتقال پایدار، ایمن و مطمئن در فصول سرد سال

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران خبر داد: آمادگی شرکت انتقال گاز ایران برای انتقال پایدار، ایمن و مطمئن در فصول...

تمامی تعمیرات اساسی در زمینه‌های خطوط انتقال و ایستگاه‌های تقویت فشار گاز در حال انجام است و تا پایان مهرماه به اتمام می‌رسد، بنابراین...

English                  Turkish

مناقصه ها و مزایده ها

سرپرست جديد منطقه 8 عمليات انتقال گاز ايران منصوب شد

طي حكمي از سوي سرپرست شركت انتقال گاز ايران، فيروز خدايي به عنوان سرپرست جديد منطقه 8 عمليات انتقال گاز منصوب شد. به گزارش روابط عمومي منطقه 8 عمليات انتقال گاز، در مراسم توديع و معارفه مديران اسبق و جديد منطقه 8 كه با حضور سرپرست شركت انتقال گاز، مسئولين منطقه 8 عمليات انتقال گاز برگزار گرديد، از فعاليتهاي چندين ساله يداله بايبوردي، مدير اسبق منطقه 8 عمليات انتقال گاز تقدير و فيروز خدايي نيز به عنوان سرپرست جديد اين منطقه معرفي شد.

در اين جلسه مهدي جمشيدي دانا، سرپرست شركت انتقال گازايران، ضمن ابراز خرسندي از عملكرد منطقه 8 و تشكر و قدرداني از زحمات بي شائبه يداله بايبوردي، مدير اسبق منطقه گفت: مديريت صحيح و منطقي يكي از فاكتورهاي اصلي موفقيت در هر مجموعه است، خوشبختانه با مديريت منطقي و صحيح  بايبوردي در طول خدمت چندین ساله و همچنين تلاش شبانه روزي كاركنان، روز به روز شاهد رشد و شكوفايي بيشتر اين صنعت عظيم بوديم.

جمشيدي دانا افزود: پرسنل منطقه 8 عمليات انتقال گاز گوهر گرانبهايي هستند كه صيقل خورده و نياز به صيقل دوباره را ندارند و آقاي بايبوردي نيز امانتدار بسيار خوب و اسطوره اين صنعت عظيم بودند كه با مديريت صحيح و منطقي خود توانستد سازمان را به سمت تعالي پيش ببرند.

وي با معرفي فيروز خدايي به عنوان  سرپرست جديد منطقه 8  عمليات انتقال گاز، تصريح نمود: اميدوارم تجربه و تحصيلات فيروز خدايي، سرپرست جديد منطقه 8 عمليات، كمك بسيار ارزنده اي براي ادامه موفقيت هاي اين منطقه بشمار رود.

همچنين در اين جلسه يداله بايبوردي، مديراسبق منطقه 8 عمليات انتقال گاز گفت: باعث افتخار است بنده در طول 30 سال با همكاراني در ارتباط بودم كه استاد بودند و مسئوليت هاي خود را به نحو احسن انجام مي دادند.

بايبوردي اظهار اميدواري كرد و افزود: منطقه 8 عمليات انتقال گاز يك منطقه سرآمد بوده و اميدوارم اين سرآمدي روز به روز با همكاري و همياري تمامي پرسنل تقويت و بهبود گردد.

مدير اسبق منطقه 8 عمليات انتقال گاز در پايان، گوشه هايي از خاطرات كاري خود را براي حاضرين تشريح و همكاريهاي صميمانه پرسنل منطقه را يكي از عوامل پيشرفت و موفقيتهاي خود دانست.

در ادامه فيروز خدايي، سرپرست منطقه 8 عمليات انتقال گاز، ضمن ابراز خرسندي و تشكر از انتخاب ايشان به سرپرستي اين منطقه گفت: مايه سعادت و خوشبختي است كه با همكاراني خواهم بود كه بسيار متخصص و متعهد هستند و اميدوارم اين امانتي كه در اختيار بنده گذاشته شد با همفكري و همكاري كاركنان تلاشگر، تداوم بخش موفقيتهاي اين منطقه بوده و بيش از گذشته به سمت تعالي پيش ببريم.

خدايي افزود: بي شك موفقيت در انجام رسالت سازماني و ارائه خدمات مطلوب ناشي از پشتيباني و نگاه سيستماتيك بوده و لازم است با  بهره مندي مناسب از توان علمي و بالقوه انساني و همچنين همدلي و همراهي تمامي پرسنل در جهت تعالي سازمان گامهاي استوار برداريم.

وي مجهز شدن به علوم و فنون نوين، بهره گيري از فن آوري هاي روز اطلاعاتي و استفاده از تكنولوژي روز را زمينه پيشبرد و پيشرو يك سازمان عنوان كرد و افزود: بايد با بهره گيري از تكنولوژي هاي نوين ظرفيت ها را شناخت و با نگاه سيستماتيك و مديرت بهتر در جهت صيانت از سرمايه هاي ملي حساس باشيم.

سرپرست جديد منطقه 8 عمليات انتقال گاز در ادامه سخنان خود، نيروهاي انساني را سرمايه هاي اصلي يك سازمان قلمداد نمود و افزود:  توجه به کرامت انساني و ارج نهادن به کارکنان، محور اصلي توسعه و تعالي سازمان بوده چرا كه سرمايه گذاري در بخش نيروي انساني بسيار مهم و حائز اهميت است.
در پايان اين مراسم ضمن معرفي يدالله بايبوردي، به عنوان مشاور مدير عامل در امور مناطق عمليات انتقال گاز ايران، از زحمات چندين ساله يداله بايبوردي تقدير و تشكر به عمل آمد.

شايان ذكر است يداله بابيوردي يكي از مديران باسابقه صنعت عظيم گاز بوده، كه به لحاظ راهبردي جايگاه ويژه در زنجيره انتقال و صادرات گاز  دارند و در اين صنعت عظيم كارنامه اي درخشاني از خود به جاي گذاشت.

وی فارغ التحصيل رشته مهندسي مكانيك (حرارت و سيالات) از دانشكده فني دانشگاه تبريز بوده و در طول خدمت خود در سمت هاي مختلفي من جمله، رییس بهره برداري خطوط لوله تبريز، ریيس تعميرات خطوط لوله، رییس خطوط لوله، معاون عمليات خطوط لوله، معاون مهندسي انجام وظيفه نموده و به مدت ده سال نيز مديريت منطقه 8 عمليات انتقال گاز عهده دار بود.

100 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 542

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت