دوشنبه 25 تیر 1403 برابر با 15 جولای 2024

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز: شتاب بخشي پروژه ها در فصل كاري ضروري است

در دومين جلسه هماهنگي برنامه ريزي و كنترل پروژه سالجاري، آخرين وضعيت پروژه ها و پكيج هاي عمراني و اقدامات اجرايي اعتبارات سرمايه اي منطقه 8 عمليات انتقال گاز بررسي شد.

به گزارش روابط عمومي منطقه 8 عمليات انتقال گاز، فيروز خدائي، مدير منطقه 8، در اين جلسه، فرايند برنامه ريزي و كنترل پروژه را از فرايندهاي مهم و اساسي هر پروژه دانست و گفت: اجراي پروژه ها در زمان مقرر و شتاب بخشي در اجراي آنها با رعايت استانداردها ومقررات، توسعه بيش از پيش سازمان را به همراه دارد.

خدائي، بر سرعت در روند اجرايي پروژه ها تاكيد كرد و افزود: با توجه به محدوديت فصل كاري در اين منطقه عملياتي، ضرورت دارد هماهنگي لازم و مناسبي بين مسئولين و پيمانكاران صورت گيرد تا از اين طريق بتوان شرايط مناسبي را براي تسريع پروژه ها ايجاد نمود.

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز اظهار داشت: اورهال توربين و كمپرسورهاي گاز منطقه ،تعويض پوشش خط 48 اينچ زنجان / تبريز بطول 10 كيلومتر ، عايقكاري واريانت و پايدارسازي در محل رانش خط 30 اينچ چلوند / اردبيل ، تغيير كلاس خطوط لوله 40 اينچ تبريز / بازرگان و 24 اينچ تبريز / تسوج بطول 8 كيلومتر، كنترل مونيتورينگ CPS ها (20 عدد  CPS ) بعنوان اهم برنامه هاي عملياتي در سالجاري پيش بيني شده است .

وي در پايان تصريح نمود: با توجه به كسرت و تنوع پروژه هاي خدماتي، عمراني، سرمايه اي، فني و ساير پروژه هاي منطقه 8 عمليات انتقال گاز، ضرورت دارد كارشناسان و ناظرين پروژه ها نهايت دقت نظر را در مديريت پروژه ها داشته باشند و تا از اتلاف زمان و هزينه هاي سربار جلوگيري بعمل آورند.

در اين جلسه آخرين وضعيت پروژه ها و اورهال هاي در حال اجرا و پيمانهاي در دست اقدام منطقه بررسي و تصميمات لازم اتخاذ گرديد.

56 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار اسلایدر
کد خبر: 1478

آخرین اخبار

اوقات شرعی

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت