جمعه 18 آذر 1401 برابر با 08 دسامبر 2022

معاون وزیر نفت در امور گاز در نشست با رئیس و کارشناسان امور بازرسی و پاسخگویی به شکایات شرکت ملی گاز ایران: بازرسی چشم بینای سازمان است

بازرسی چشم بینای سازمان است که به انحای مختلف، مشکلات و نقاط ضعف عملکرد افراد را شناسایی و مانع از ایجاد خلل در مجموعه می شود و اطمینان می یابد که سازمان انرژی خود را صرف خدمت به مردم می کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مجید چگنی، معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران در نشست با رئیس و کارشناسان امور بازرسی و پاسخگویی به شکایات شرکت، ضمن بیان مطلب فوق، افزود: اموربازرسی و پاسخگویی به شکایات، یکی از واحدهای مهم و تأثیرگذار در سطح سازمان بوده و نقش بسیار سازنده ای در سلامت نظام اداری آن دارد.

وی تصریح کرد: جایگاه بازرسی، جایگاه ارزشمندی است و کسانی که در این امور خدمت می کنند در واقع خدمتی مضاعف را انجام می دهند؛ چرا که در بعضی مواقع با مانع تراشی، مشکلات و مقاومت هایی از سوی برخی افراد مواجه می شوند، که در این صورت اگر شخص متولی، خود مقید به چارچوب ها و ضوابط و مقررات نباشد، نمی تواند بر این گونه مشکلات غلبه کند.

چگنی ادامه داد: با توجه به این موضوع و مسئولیت سنگین این امور، انتظار بر این است که با تلاش مضاعفی که در همکاران می بینم نسبت به آرامش مجموعه با صلابت به پیش رویم تا ان شاءالله به هدف خود که همان جریان پایدار و مستمر گاز و خدمت به مردم که ولی نعمتان ما هستند برسیم.

معاون وزیر نفت در امور گاز، رازداری و امانتداری را از ویژگی های مهم بازرسین برشمرد و گفت: شما کارکنان امور بازرسی امانتدار رازها و مسائل خصوصی مردم و کارکنان هستید و این موضوع کار شما را دوچندان دشوار می سازد؛ چرا که حفظ آبروی شخص در دستان شماست.

وی در پایان سخنان خود، با بیان این که کار تیمی در سازمان موجب می شود در جهت تحقق و پیش برد اهداف، وظائف و مأموریت ها، گام های موثری برداشته شود و در بهبود فعالیت آن به طور قطع راهگشا خواهد بود، بیان کرد: همکاران خوب، توانمند و پرتلاشی در صنعت گاز داریم و تولید، توزیع و پایداری جریان این نعمت الهی نشان دهنده آن است که تمامی کارکنان وظائف خود را به درستی انجام داده اند و در بسیاری از مواقع هم با خودگذشتگی، ثبات و امنیت انرژی کشور را به طور مستمر برقرار کردند تا مشکلی در تامین آن بوجود نیاید.

373 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار اسلایدر
کد خبر: 819

آخرین اخبار

اوقات شرعی

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت