سه شنبه 24 فروردين 1400 برابر با 13 آوریل 2021

در ارزيابي عملكرد سال قبل؛ سهم انتقال گاز منطقه 8 عمليات بالغ بر 27 ميليارد متر مكعب بوده است

در ارزيابي عملكرد سال قبل؛ سهم انتقال گاز منطقه 8 عمليات بالغ بر 27 ميليارد متر مكعب بوده است

در سال گذشته بالغ بر 27 ميليارد متر مكعب گاز طبيعي از طريق تاسيسات و خطوط لوله منطقه 8 عمليات انتقال گاز ايران منتقل شده است.
مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز: با ارائه خدمات بهتر در تحقق شعار سال سهيم باشيم

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز: با ارائه خدمات بهتر در تحقق شعار سال سهيم باشيم

فيروز خدائي بر استفاده حداکثری از ظرفیت های قانونی، ارائه خدمات بهتر و اجرای روش های متفاوت و رو به بهبود در راستای پشتیبانی و مانع...
وزیر نفت: گازرسانی به‌ منطقه سیستان به‌زودی تکمیل می‌شود

وزیر نفت: گازرسانی به‌ منطقه سیستان به‌زودی تکمیل می‌شود

گازرسانی به منطقه سیستان به‌زودی تکمیل و تلاش می‌شود اگر موانعی هم وجود دارد، به زودی مرتفع شوند. به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز...
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران: ۲۰۰۰ کیلومتر طراحی و اجرای خطوط لوله، برنامه وسیع گازرسانی در استان سیستان و بلوچستان است

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران: ۲۰۰۰ کیلومتر طراحی و اجرای خطوط لوله، برنامه وسیع گازرسانی در استان سیستان و...

در مجموع، در استان سیستان و بلوچستان به‌دلیل پهناوری، ۲هزار کیلومتر خط لوله گاز طراحی و برنامه‌ریزی شده که برای یک استان مقدار قابل...
مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز: قرن جديد را با رويكرد مانع زدايي و رضايت افزايي شروع كنيم

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز: قرن جديد را با رويكرد مانع زدايي و رضايت افزايي شروع كنيم

فيروز خدائي، در حاشيه بازديد منطقه اي خود از تاسيسات تقويت فشار گاز تكاب، بر پشتكاري، مانع زدايي و رضايت افزايي تاكيد كرد. به گزارش روابط...

دسترسی های سریع

 
 
 
 
 

معاون وزیر نفت در امور گاز :تلاش زنان شاغل برای ایجاد تعادل مثبت میان کار و زندگی با ارائه ایده‌های جدید و به‌روز

به رغم آن که در حال حاضر، حضور زنان در سطوح مدیریتی سازمان کمتر است، اما دیده شده که در بحث‌های مدیریتی، خانم‌ها بهتر از آقایان عمل می‌کنند.به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسن منتظرتربتی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، در جشن ميلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت مقام زن که در سالن شهید رجایی شرکت ملی گاز ایران و با حضور جمعی از مدیران ارشد نفتی و گازی، خانواده شهدا و جانبازان و نیز زنان شاغل در صنعت گاز برگزار شد، ضمن عرض تبریک به مناسبت ولادت فاطمه زهرا (ع) و روز زن و با بیان این مطلب، اظهار داشت: این امر از آن روست که خانم‌ها مدیریت بهتری در کنترل هزینه‌ها دارند و این را به عینه ثابت کرده‌اند.

وی ادامه داد: این در حالی است که در کارهای تیمی نیز خانم‌ها بسیار بهتر از آقایان هستند و از ابتدا نیز با کارهای گروهی در هر بخشی، بهتر کنار می‌آمدند.

به گفته تربتی، مهم‌ترین مساله در این زمینه، آن است که بانوان مادرانی بالقوه هستند که توان ایجاد انگیزش بسیار بالایی در دیگران دارند و همین امر باعث می‌شود تا با انگیزه بیشتری هم به کارهای سازمانی و هم به کارهای خانوادگی خود بپردازند.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در خصوص محدودیت‌های ناشی از جنسیت در سازمان، خاطرنشان کرد: عامل مهمی که به‌عنوان مانع، صرف‌نظر از نگاه مردانه به سازمان‌ها، مطرح می‌شود، بیشتر بحث آموزش و توانمندی‌ها است؛ باید زنان توانمندی داشته باشیم که با حضور زنان در دانشگاه‌ها، این مهم دارد محقق می‌شود.

وی در ادامه، افزود: ولی بخشی که کمتر جنبه واقعیت به خود می‌گیرد و من نگران آن هستم، بحث تعادلی است که باید بین کار در سازمان و کار بیرون از آن، برقرار شود که بسیار سخت است؛ چه در محیط کار، به‌خاطر شرایط ویژه زنان و چه به لحاظ جایگاه بیرون از اداره که نقش مادر و همسر را یک‌جا ایفا می‌کنند.

معاون وزیر نفت در امور گاز اظهار داشت: برخلاف بسیاری از باورها، من بیشتر نگران آن هستم که چگونه می‌توان با وجود مسئولیت‌ها، بخشی از وظایف اداره را کم و به گذران وقت بیشتر با خانواده، افزود؛ این مهم می‌تواند به ارتقای  شرایط بانوان، چه در محیط کار و چه در محیط خانواده کمک کند.

تربتی با بیان این که خانم‌ها باید تفکر سنتی درون خود را به مبارزه طلبیده و با نگاهی نو، به کار و زندگی خود بپردازند، گفت: باید تلاش کنید جایگاه جدید و ایده‌های جدید و به‌روز را وارد تفکرات و نگرش خود کرده و با ایجاد تعادلی مثبت میان کار و زندگی، بستر پیشرفت را آماده و فراهم کنید.

وی در پایان، اظهار داشت: امیدوارم که تمام زنان شاغل در صنعت بزرگ گاز، همان‌طور که به این صنعت خدمت می‌کنند، بتوانند خانواده‌ای شاد داشته و فرزندانی موفق را تحویل جامعه دهند.

در ابتدای این مراسم، زهرا حسین‌زاده، مشاور مدیرعامل در امور زنان و خانواده شرکت ملی گاز ایران نیز ضمن خوشامدگویی و عرض تبریک به مناسبت ولادت فاطمه زهرا (ع) و روز زن، گزارش کاملی از عملکرد این امور و چالش‌های بانوان در این صنعت ارایه کرد و اظهار داشت: همیشه برای طی مسیر بهتر است که افراد یک الگو قالب داشته باشند که در مورد بانوان، این الگو حضرت فاطمه زهرا (س) است؛ چراکه جمیع جهات یک الگوی مناسب و موفق را در خود دارد، ضمن آن که الگوی مناسب باعث پیشرفت سریع‌تر شما در تمام زمینه‌ها می‌شود.

وی ادامه داد: به باور من، زنان باید بیشتر تلاش کنند تا توانایی‌ها و قابلیت‌های خود را بهتر نشان دهند و کمک کنند تا با همدلی و همبستگی با یکدیگر، چالش‌ها و موانع پیش روی زنان در محیط کار را بردارند.

209 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در اخبار ویژه اسلایدر
کد خبر: 487

آخرین اخبار

اوقات شرعی

ارتباط با ما

عضویت در خبرنامه سایت